farovi lose osvjetljavaju

farovi lose osvjetljavaju







uspio sam danas i presretan sam...vrijedilo je truda
ja sam htio bar malo vise od toga sto,moze se reci nije se nikako vidjelo, ali na kraju ispalo je ono sto ni sanjati nisam mogao
na slici je prikazano staro sjenilo i crna fleka je bila mnogo manja,ja sam pokusao ocistiti ali to nije prljavo nego izgorilo unutra tako da ciscenjem se samo vise skinuo taj sjajni kromirani dio
morao sam rezati plastiku u faru da bi ubacio ovaj projektor jer je kraci od originalnog projektora i ne dodje do maskice i uspio sam sve to pricvrstiti...unutrasnja strana se ne vidi a vanjsku pokriva maskica tako da to nije bitno...bitno je da je cvrsto i da se dobro vidi
a sad se i previse vidi
slikao sam mobitelom bez blica po noci ali su puno podignuta pa sam kasnije spustio farove...
cak mislim da i sa jeftinim sijalicama se moze imati dobra svjetlost ako su projektori dobri jer sam sam narucio original sijalice i nisam imao nista bolje dok nisam zamijenio projektore
ali ako nekom bude od pomoci ja sam narucio sa ebay projektore 80 KM (na piku takvi 150 KM) d2s 3 inch
ballaste 15 USD komad
sijalice philips 6000k 98 KM 2 komada 100% original jer ja imam originalne i zamjenske tako da znam procijeniti sta je original...
kod nas motorex prodaje original npr osram jedan komad 169 KM a ovi po piku sto prodaju i pisu original 30-60 KM komad ja mislim da su sve to kopije...jer i na toj kineskoj kopiji pise made in germany tako da preporucujem da je bolje naruciti sa ebay i cekati 7 dana s obzirom da iz eu dolazi (Latvia)...
ako je nekom potreban link ja cu mu poslati u poruci
i ako neko bude otvarao farove na istom autu moze se javiti da mu pomognem s obzirom da sam ih ja 2 puta detaljno rastavio :D
 
Poslednja izmena:
evo i o kojem ballastu se radi iako mislim da to ne igra toliko ulogu o jacini ali bar ne bi trebao crkavati kao neki jeftiniji
cijeli je metalni i tezak i izgleda kao kvalitetno napravljen...ne trepere sijalice
ja ih koristim vec mjesec dana

 
Top