Farovi Golf 3

Farovi Golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako planiram kupiti neke dobre prednje farove za moju trojcicu sa prstenom. I tuj ima jedan mali problemčić ja sam gledo prednje farove dobre sviđaju mi se kod jednoga lika i on kaze da u njegovim farovima ima samo mjesto za sjelice i da je tako kod svih (ovi dobri) . I sad se zakuhava kod mene ima neki priključak na farovima (iznad onoga poklopca za sjelice ) i kada ga izvucem far ne radi. I ja sam reko tome liku za to i on kaze da se to moze napraviti mislim taj prijljucak( kad je iskopčan da far radi) Napomena nije to prikljucak gdje sto se kopca u sjelice . I sada da li je istina da kod tih svi(kristalni) farova nema taj priključak i moze li se to stvarno napraviti ? I kod mene je u faru sjelica h4(zajedno i druga i kratka svjetla ) a kod ti farova su kako se ja sjecan sjelce h1 i h7 i mislim da bi znao to napraviti da su kratka na h1 a duga na h7 . Ako me nerazumijete taj prikljucak(kako izgleda) uslikacu vam ga. pozz I
 
koliko znam moze se napraviti to 100%, samo je fora taj prikljucak za sta je, nisam gledao na trojkama iskreno, ali nije neka muka sigurno, vidi sta radi taj priklucak, da slucajno ne daje masu ili slicno tome, vidi sta napaja pa ces jasno skontati od cega je ;)
 
Član
zen3dom je napisao(la):
koliko znam moze se napraviti to 100%, samo je fora taj prikljucak za sta je, nisam gledao na trojkama iskreno, ali nije neka muka sigurno, vidi sta radi taj priklucak, da slucajno ne daje masu ili slicno tome, vidi sta napaja pa ces jasno skontati od cega je ;)
ispitivo sam ja taj prikljucak malo sa zagrebo zice i stavio ispitnu lapu na jede dvije zice spojim lampu upalim poziciju svetli ispitna lama , tako i na ostale zice stavim lampu upalim kratka radi lampa i to sam je ispitivo al nisam bas skonto .
 
daj nabaci slike, nije sigurno neka mudrologija, ako bez tog prikljucka nece najvjerovarnije taj prikljucak daje masu, ne znam sta bi tu moglo komplikovano biti. Ubaci sliku koju pa da pomognemo
 
Legend
na trojkama su dolazile 2 vrste farova,.....farovi sa jednom H4 sijalicom (dugo i kratko u jednom) i farovi sa 2 sjenila (2 x H1 )

taj steker (prikljucak ) ako ne nadjes da pase se moze i originalnim stopicama upasati , to nije problem
ali sad kad ti skopcas to , ono ce raditi , ali kad ti rade kratka , i prebacis na dugo , po pravilu treba kratko da ostane raditi uporedo sa dugim svjetlima ali znaci kad upalis duga , kratko se gasi.... ( posto je u tebe bilo 1x H4 .... a imaces H1 i H7)

e neka je razlika i u instalaciji , moze se bez problema rijesiti , ..... relej....malo lemljenja,pokusacu ti naci shemu spajanja ako jos imam
 
Član
e evo slika ko sto kaze enes imaju dvije vrste farova kod mene su 2 sjelice jedna za poziciju i H4 zajedno u njoj duga i kratka svjetla .
dsc00283ad.jpg

http://img41.imageshack.us/i/dsc00283ad.jpg/ ovo je taj priključak imaju četiri žice .
e odavden dolaze te žice odma ispod fara
dsc00284d.jpg

http://img717.imageshack.us/i/dsc00284d.jpg/
e evo sta se krije ispod cepa fara gdje se stekaju sjelice mozda nije potrebno ali more biti od koristi .
dsc00289b.jpg

http://img72.imageshack.us/i/dsc00289b.jpg/


refresh::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top