FARBANJE KLIJESTA

FARBANJE KLIJESTA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma nista sprickit, uzmi crveno i farbaj, samo ja sam prije toga uzeo celicnu cetku ocistio sve, pa onda smirgl da se izgubi ona hrdja, pa sam navuko temeljno pa onda opalio crveno i navuces samo dosta slojeva i to je to da dobijes onu BREMBO CRVENU....

Samo crveno ! ! ! ! ! !

LP
 
Član
ja sam ceri obeco felge ofarbat i na kraju sam ih i ofarbao. jest dasam dvije subote odlagao ali sam obecanje ispunio
 
ok, znaci samo CRVENO, tako sam i ja mislio, nece biti nikakvih posljedica ako budem slucajno po disku nasprico, ako nebudem dobro zastitio, jbg moram unapred razmisljati.

jel velika procedura da to sve skinem, valja poslije zrak iz kocnica izbaciti.
 
Član
pa kupis cetkicu i onu malu kutijicu boje i neces nista pospricati sto nebi zelio, a sa sprejem ti je vec malo teze, ali i ako se omakne pa malo ofarbas i diskove ne sikiraj se jer ce se ocistiti nakod dva kocenja
 
ma mislim da bi ipak sa sprejom bolje ispalo nego da ja nanosim cetkom boju, nekako mi djeluje kvalitetnije da spricam, samo znaci dobro zastititi i to je to
 
meni cetka zvuci kao bolja solucija,jbga ti sa cetkom mozes ravnomjerno nanositi i "popravljati" a sa sprejom spricaj i to je to...i jos mozes i disk da ofarbas
 
Član
disk ce se ocistiti kao sto edo kaze 2-3 kocenja, a nemoras nista skidati pa belaj sebi da pravis, namotaj tocak na stranu, fino zastiti novinom, i spircaj sta hoces mozes raditi.....pa olaksaj sebi a ne otezaj.....
 
ma lahko cu ja prednje, al zadnje je malo problem, ma ni meni se neskidaju, valja ih poslije namontirati, zrak izbaciti, ko ce se zajebavati s tim, al nekako cu i zadnje, valjda ima prostora
 
Član
koliko ja znam ima duplicolorov sprej za kociona klijesta (na njemu pise brake calipper ili tako nesto) isto pakovanje kao onaj transparentni za stope veca kolicina ti i ne treba, podnosi temperaturu, vodu, so itd a dovoljno je da uzmes solidan karton i drzis iza dok spricas, naravno prvo ismirglaj ali bolje smirglom nego cetkom jest da duze traje ali je rezultat puuno bolji :) pozz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top