Farbanje i ''oporavak'' enterijera

Farbanje i ''oporavak'' enterijera

Član
Da nebi otvarao novu temu zbog jednog pitanja, pitacu ovde!
Imam mercedes e klasu 2000.god. i hocu da unutra sve drvene dijelove obljepim folijom, uspio sam na tabli da poskidam sve te drvene dijelove ali mi bas ne idu od ruke oni dijelovi sto su na vratima! Zna li neko dali se mogu oni uopste i skinuti posebno i kako?
 
rslaven je napisao(la):
Da nebi otvarao novu temu zbog jednog pitanja, pitacu ovde!
Imam mercedes e klasu 2000.god. i hocu da unutra sve drvene dijelove obljepim folijom, uspio sam na tabli da poskidam sve te drvene dijelove ali mi bas ne idu od ruke oni dijelovi sto su na vratima! Zna li neko dali se mogu oni uopste i skinuti posebno i kako?

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=thAVY-3Ye6g[/video]

Moze li ti sta ovo pomoci, mislim da se moze ta lajsna skinuti i bez skidanja citavog tapacirunga, ali mislim da ti je ovako bolje, mozes lakse skinuti ;)
 
Član
Gledao sam taj snimak vec, ali mi nije pomogao jer bi mogao foliju zaljepiti i da ne skidam nista ali mislio sam ako se moze samo taj dio, a ako ne onda cu raditi tako bez skidanja icega... Hvala u svakom slucaju!
 
Član
A kakva folija ide na instrument tablu, mislim prvenstveno zbog odsjaja, i dali se može zalijepiti bez skidanja, (mercedes)
 
rslaven je napisao(la):
Gledao sam taj snimak vec, ali mi nije pomogao jer bi mogao foliju zaljepiti i da ne skidam nista ali mislio sam ako se moze samo taj dio, a ako ne onda cu raditi tako bez skidanja icega... Hvala u svakom slucaju!

Nisam skidao pa ne znam tacno, ali ne izgleda mi ko mudro slovo, samo skinuti ove zabice ili sta vec ali pazljivo, evo ti slika te lajsne i sta ga drzi...

548934314_o.jpg

548934288_o.jpg


Yellow je napisao(la):
A kakva folija ide na instrument tablu, mislim prvenstveno zbog odsjaja, i dali se može zalijepiti bez skidanja, (mercedes)

Koji Mercedes, hoces citavu instrument tablu u foliju?
 
Član
mercedes w 124, i ima mi po sredini dvije raspukline... njih bi popunio pur pjenom (po savjetu kolege, hvala), očmirglao i zaljepio foliju... A dok skineš tablu, trebaju ti dva dana
 
na otpadu je 80-120km ocuvana.... Pa kad skidas gledas odmah vise stvari odjedanput odraditi npr ubacis jace zvucnike usisas prasinu i tako ;)
 
Top