Farbanje felgi nanovo

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

Farbanje felgi nanovo

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

GoPlay

Ovako,
Zanima me KO u Sarajevu kvalitetno farba felge. Da odradi sta treba da felga izgleda kao nova.
Trenutno stanje je da mi se ljusti boja jer sam kupio polovne felge i vjerovatno ih je momak prije mene farbao.

Volio bi da se ofarbaju u keramicku bijelu boju ili da se vrati u svijetlo sivu kakva je i bila.

Koliko bi me doslo to zadovoljstvo? 4 felge su u pitanju oz Superturismo sa cepovima. 16"

Jeste li radili kod nekog svoje felge imate li kakvih savjeta kako sta... pozitivnih negativnih iskustava sa tim.

Isto tako nakon sto se ofarbaju da li ih lakirati ili plastificirati? Neko je sigurno radio pa ako me moze upititi ne bi lose bilo. Kako mene tako i iduce korisnike ove usluge.

Pozz i Hvala na savjetima i pomoci
 
Član
GoPlay je napisao(la):
ne bavi se covjek vise time :)

Prestao se sa tim zezati, uradis namucis se neko kaze kako je to skupo, pa nije samo ofarbati felgu, treba pripremu uraditi da felga poslije bude ko ogledalo, ali haj imaju profi lakireri pa nek oni farbaju, ali nisu ni oni nimalo jeftini, a pola felgi nebi ni radili ;)
 
G

GoPlay

Brum Brum je napisao(la):
GoPlay je napisao(la):
ne bavi se covjek vise time :)

Prestao se sa tim zezati, uradis namucis se neko kaze kako je to skupo, pa nije samo ofarbati felgu, treba pripremu uraditi da felga poslije bude ko ogledalo, ali haj imaju profi lakireri pa nek oni farbaju, ali nisu ni oni nimalo jeftini, a pola felgi nebi ni radili ;)

Ma ne. Posteno od tebe. :)
 
Član
ja sam te iste felge farbao samo 15" izaslo me 150 km :) po meni, sve se da da sam uradis ako si voljan da se pomucis, ja sam sam sebi farbao i u narandzasto i sad u bijelo.... nisu mi se ljustile a dobio sam ono sto sam htio...
 
Član
to da nazovemo ljustenje,, ili kako vec spadanje boje je zbog lose pripreme,,
farbanje felgi da se valjano uradi mora se dobro osmirglati, filerovati i onda lakirati
ali obavezno sa zavrsnim slojem laka,,
a vjerujte da je nezahvalan posao za lakirere da se oko felgi zezaju, ima posla a slaba racunica, javi se na pm
pa cemo se dogovoriti, pozz
 
Član
Gdje god i kod koga god da odeš, cijena bi trebala biti od 200 do jedno 300KM. Ispod toga je slaba računica svakome da radi. Ne ide puno materijala, ali ima posla i previše ako hoćeš da ispadne dobro. Zašto ne bi sam pokušao, ima dosta tema na forumu o tome, prelistaj malo, možda i dobiješ volju?;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top