Farbanje felgi - 4x108, Perla zlatna boja

Farbanje felgi - 4x108, Perla zlatna boja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Felge 14-ke za Ford, Audi, Peugeot.
Felge su bile u stanju da su rubovi otisli, plastifikacija se digla.

invgis800x600.jpg

2nsltuv800x600.jpg


Poslije struganja
4kb5gn800x600.jpg


Sprickit
iq94ja800x600.jpg


Poslije je doslo struganje sa vodobrusnim.
Nakon toga je isla bijela baza u dva sloja, pa slojevi perla zlatne, pa onda bezbojni lak.

Finalni proizvod
wjb3gg800x600.jpg


2503yuc800x600.jpg
 
Član
Odlicno si ovo odradio,i ja imam namjeru na proljece zimske felge lakirati. Kako da veca ostecenja saniram,moze li se koristiti obicni limarski kit ili nesto drugo treba.
Predpostavljam da treba citavu felgu finim smirglom sastrugati,mislim na lak koji je ostecen.Da li onda obavezno ide spric kit i da li mogu direktno na njega lak odredjene nijense,pa na kreju bezbojni. Na razumijem sta je ova bijela baza kod tebe i je to obavezno,ja bi ako moze jednostavnije bez nje,hehehe.
 
Član
dumpors je napisao(la):
Odlicno si ovo odradio,i ja imam namjeru na proljece zimske felge lakirati. Kako da veca ostecenja saniram,moze li se koristiti obicni limarski kit ili nesto drugo treba.
Predpostavljam da treba citavu felgu finim smirglom sastrugati,mislim na lak koji je ostecen.Da li onda obavezno ide spric kit i da li mogu direktno na njega lak odredjene nijense,pa na kreju bezbojni. Na razumijem sta je ova bijela baza kod tebe i je to obavezno,ja bi ako moze jednostavnije bez nje,hehehe.





imas PM.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top