Farbanje enterijera p406

Farbanje enterijera p406

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
"cammeleon" hvala na broju nazvacu pa cu da upitam koliko kosta da mi to sve uradi u kozu. "Bojan<->mirza2.0" hvala
 
super je ispalo s obzirom koliko si se vjerovatno namučio da sve unutra zaštitiš...i ja radim te stvari, al teško da bi se odlučio na farbanje bez vađenja table..vjerovatno bih da sebi radim al ovako nekome čisto sumnjam..
sve u svemu dobar poslić si odradio..Svaka čast.. :icon_biggrin:
 
Član
super izgleda..





da znam tako raditi i osmici bi koji dio armature ofarbala u tamno crveno :(
 
Član
samo me zanima jel ce boja pucati na mekoj tabli??
ja sebi kontam bijeli interjer u BMW raditi pa me zanima oce li boja pucati kasnije
a u svakom slucajo mocno je ispalo to kod tebe
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
samo me zanima jel ce boja pucati na mekoj tabli??
ja sebi kontam bijeli interjer u BMW raditi pa me zanima oce li boja pucati kasnije
a u svakom slucajo mocno je ispalo to kod tebe
drug
bitno je dobro pripremit onda ce sve bit ok;)
 
Član
cammeleon je napisao(la):
Svaka cast za odradjeno prva liga je a pitao si da li ko radi tapacire kozne evo imam ti broj momka na dobrinji u Sarajevu radi i kozne i eko koza i prava a i sa platnom znaci i sicevi i tapaciri u vratima obicni materijal i eko koza dodje znaci i ruke i materijal 300km a za pravu kozu ne znam zove se momak Kenan  a broj je 061-374-296 on radi i presvlacenje volana i rucica vec sam to spomenuo u nekom ranijem postu na drugoj temi

da li slucajno znas koliko je presvlacenje volana ono okvirno? da ne zovem covjeka bezveze
 
Član
ne znam na sta mislis, jer mi se neda citat odozgo sve. pozivni za bih ti je 387, a ak ti br pocinje sa 061,062,063,066 onda ti je mob, sve ostalo su kucni...
nadam se da sam pomogo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top