Farbanje branika(pomoć)

Farbanje branika(pomoć)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim farbati pranike, i sve plastike u crno (origigi su sivi)
Kako, šta, itd
To mislim raditi crnim mat sprejem.
Jel potrebno još išta uraditi osim dobro očistiti branike, i plastiku koju farbam
 
Član
moras dobro ocistit razedzivacem pa nabacit plastik primer pa ga pustit da se osusi dobro pa onda crna mat pozdrav
 
Član
Koliko košta taj plastic primer, i kako mislis da dobro ocistim razređivačom
samo prljavštinu jel, il da dobro čistim da spadne stara farba
 
Član
nemoze stara farba ni spast jer ti je takva plastika siva :),ocistis dobro sve mozda da uzmes i malo presmirglas ako ima kakvih ostecenja udubljenja i slicno prvo grubljom granulacijom pa finom,onda primer i deri lagano u par slojeva nemoj odma odjednom sve,lagano 1sloj pa sacekaj i sve tako par puta i ima da bude ko sisa ;)

i jos nesto,razreredjivacem predjes nakon smirglanja,da odstanis prljavstinu i ako ima sta masno i slicno da se bolje primi boja :cool:
 
Član
E hvala edo, znači ošmirglati prvo grubljim, pa finim šmirglom, pa primer, i farba
Neg koliko košta taj primer i imal ga kupiti u prodavnicama boje i lakova, i oćel mi moći biti 2 primera i 2 spreja da uradim sljedeće:
branik (prednji i zadnji)
retrovizore
ručke od vrata
zadnja lajsna više gepeka
one lajsne po krovu, il da ja kupim po 3
hehe
 
Član
primer ti je i ko sprej ;),nekih 4.5-5km,moze ti bit 2spreja i 1primer,lijepo zastitis i to pripremis i kad krenes farbat samo prelazi,obavezno dobro protresi sprej :lol: ako izbacuje vise plina nece valjat :lol: :cool:
 
Član
Hahahha, mućkat ću ga pola sata
branike ću skidati, a ovo što nemognem skinuti to ću zaštiti i udri
Još da mi je naći bjele žmigavce, dobro bi se uklopili na sve
 
Član
ja mene su kostali 40km bijeli,trazio polovne bezuspjesno il su osteceni il pozutili,ja bi kad vec to radim kupio i transparenti crni lak i zatamnio te zute usput i malo stopove i to da valja ;) ,nemas potrebe skidat branike zajebavat se,uzmes 1novine dnevni avaz :lol: moze ti i bit i jos bolje da su u tom polozaju zbog spreja uspravno,zastitis krep trakom i novinama po autu malo dalje u garazu zbog vjetra ako ima i lagano,a lajsne s krova lagano skinut i ofarbat posto se brzo susi,retroviszore isto lagano skinut zastitis ogledalo,udarit ekser negdje u plafon hehe i zakacit retrovizore i farbaj mile :cool:
 
Član
MOguće da ću to i uraditi, a štopove bi zatamnio crvenim transparentnim samo gdje je žmigavac, mislim da je to ljepše nego kada su crni
Ma ode sada slikati auto pa cu u ps gledati šta bi bilo najbolje
hehehe
 
Član
kod mene su crni samo rikverc svijetlo bijelo,ja msilim na tvom bijelom autu da bi dobro bili crni stopovi i naprijed zmigavci a ti kako hoces ;)
 
Član
Pokusat cu sa crnim, pa ako mi sene svidi skinut ću, malo nitro razređivača i skinem.
A ne isplati mi s ekupovati i crni i crveni transparentni , jer ga neću ni četvrtinu potrošiti
 
Član
pa znam da ti se neisplati al kupis crni bice bolje vjeruj,na bijelom autu,dobro ce izgledat,ako samo odradis zmigavac (zuto) crvenim neznam dal ces moci napravit prelaz fin i ja bude to bas to :icon_smile:
 
Član
Samo čekam malo vrućine i sunce.
Ućeram u garaži i udri.
A zar se one gore lajsne mogu skidati:icon_question::icon_question:
 
Član
mogu sto da ne ja svoje skidao 10put:D,samo pazi da nepolomis one zabice :lol: ,probaj ih uzet naprijed i izvuc jednostavno sa šina,ako neide onda ih iscupas lagano jednu po jednu onu zakacku ;)
 
Član
Ma pokušat ću, jbga
Na bijelu možda bi bolje bilo crvene, al kad se skontam, bit će sve plastike crne, bolje da i štope onda budu crne
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top