Farbanje aVta

Farbanje aVta

Član
Nazvati ću ja škodu i pitati koja je originalna boja (kod)
Kažem 1000-1500 je ok...sve preko ne dolazi u obzir.
 
Član
Tko hoće da se uradi kvalitetno taj će i kvalitetno platiti, sad svakom je različita granica između kvalitetnog i ne kvalitetnog, ja sam dosta vidio tih farbanja automobila za 1500KM i po meni nijedan nije bio ofarban kako treba, ja gledam sitnice al' kad bi ja radio svoje auto i htio da bude perfektno rađe bih platio 3000, nego 1500 pa da ima nekih "sitnica". 3000 sam rekao radi veličine auta jer znam da su rođaku za golfa 5 (2 vrata) tražili 2500KM.
 
Član
Moj prvi susjed je lakirer i kod njega nema farbanja auta ispod 3000-3500km.
Upravo sada radi golfa 5 GTI ED 30 i mislim da je pogodjeno oko 3500.Auto je bilo perfekcija i prije radje ali gazda baš želi da bude novo.
A mene je rallye dosao negdje oko 2500 kad sam ga radio.
Zato sada cetvrtica samo jeftini radovi,700eura za farbanje i ja prezadovoljan :)

Ali kod nas je ovdje inače cijena farbanja kod svakog poznatijeg majstora oko 1000eura,naravno ako na autu nema većih zahvata.
 
Član
Moj prvi susjed je lakirer i kod njega nema farbanja auta ispod 3000-3500km.
Upravo sada radi golfa 5 GTI ED 30 i mislim da je pogodjeno oko 3500.Auto je bilo perfekcija i prije radje ali gazda baš želi da bude novo.
A mene je rallye dosao negdje oko 2500 kad sam ga radio.
Zato sada cetvrtica samo jeftini radovi,700eura za farbanje i ja prezadovoljan :)

Ali kod nas je ovdje inače cijena farbanja kod svakog poznatijeg majstora oko 1000eura,naravno ako na autu nema većih zahvata.
O istom golfu govorimo, znači ipak je 3500 :D
 
Član
Nemoj me držati za riječ,3000-3500.stvarno nemogu garantirati,možda je i 3000.
Bio sam sa njim na kavi i rekao mi je ali sam mamuran bio pa nisam dobro upamtio :)
Ali znam da je to kod njega inače tarifa,to je najjefinija moguća solucija kod njega.Znam auta koji su iz njegove garaže izlazili sa ciframa da ti se zamanta.
 
Super Moderator
Nemoj me držati za riječ,3000-3500.stvarno nemogu garantirati,možda je i 3000.
Bio sam sa njim na kavi i rekao mi je ali sam mamuran bio pa nisam dobro upamtio :)
Ali znam da je to kod njega inače tarifa,to je najjefinija moguća solucija kod njega.Znam auta koji su iz njegove garaže izlazili sa ciframa da ti se zamanta.

jel barem vrhunski poso?
 
Član
Malo je reći vrhunski.Većina ajmo nazvati elite iz okolice od oko 50km od ljubuskog radi kod njega.Tu je rijetkost vidjeti auto starije od 3-4god osim ako nije restauracija nekog old timera
 
Član
Zavisi sve od auta. U okolini Gracanice imaju neki sto u komori farbaju za manja auta izade 1000-1500 KM. Moj zet farbao pick up dodge znaci ko kamion jbt i stvarno su dobro uradili, ali ne znam tacnu cijenu. Znaci za auto u istu boju kada se farba kvalitetno ne treba vise od 1500. :D
 
Top