Farbanje Alu Fela??

Farbanje Alu Fela??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudovi imam na ponudi alu fele 5krakova za 250km fele nisu lupane ni grebane, samo se boja pocela guliti sa njih i jako ruzno izgleda, pa se kontam jel ima procedure oko farbanja fela? Da ne uzimam bezze..
 
Član
ma nema tu nikakve proceduraa velki bilo je na forumuu pravo lijepo i dobro objasnjeno oko farbanjee felii potrazii maloo bolje i nacess svee od A do Z..
 
Član
Audi RS je napisao(la):
ma nema tu nikakve proceduraa velki bilo je na forumuu pravo lijepo i dobro objasnjeno oko farbanjee felii potrazii maloo bolje i nacess svee od A do Z..

Pretrazit cu, koliko sam ja informiran nije ih jednostavno ofarbati, da dobro ispadnu...
 
Član
Drug jesi ti radio ikako fele? Koju si boju kupio da bude priblizno ista onoj boji orginalni fela?
 
Član
AKEMI FELGEN SILBER tako nekako se zove boja evo vec skoro 2 godine nit se guli ni nista moze se vidit na mom bmw
 
Član
ako ti nije daleko tutnjat do sarajeva ima lik koji to odradi za 10, a nije ni nesto plaho skupo i moze se odraditi u koju god boju hoces. ako si zainteresiran javni da ti dam broj
 
Član
Imas u Vojkovicima jedan covjek uradi za deset, ja mislim da ti je  cijena 25 KM po felgi, pjeskari ih pa posle farba! Imam negdje broj, pa ako hoces reci naci cu broj!
 
Član
Nista daleko su mi oba....Vidjet cu jos ovuda ima li tko da ih radi, a da nije skup,ako nista sam cu ih odradit...Pozz
 
Član
legionar je napisao(la):
Imas u Vojkovicima jedan covjek uradi za deset, ja mislim da ti je  cijena 25 KM po felgi, pjeskari ih pa posle farba! Imam negdje broj, pa ako hoces reci naci cu broj!

ma na njega sam i ja mislio ;)
 
Početnik
ja kupio metalik srebrnu farbu i bezbojni lak preko,extra ispalo..ali imas u visokom, momak farba felge za samo 200 KM cetiri felge,i koliko sam mogao primijetiti,puna mu garaza sprejeva,tako da vjerovatno sa njima to radi.
 
Član
Uradio sam ja fele, bio mi je tesko naci boju pravu, al sam uzeo Standox mix 812, pa ce biti slikice kada se osuse...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top