Falfa Temprully

Falfa Temprully

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Auto je unikatno smao po sebi nigdje ne postoji ovako nešto a pogotovu ovih felgi nema :cool:
Super da je došla u dobre ruke, ofarbaj je i bit će drama :cool:;)
 

LSD

Član
p**** jedna ja ti blicam kod termoelektrane ne vidis....nisi se udostoio da zovnes na pivu kad si vec bio vamo...ncncn razocaran sam...

NEKA TI JE SA SRECOM ZNAS STA SI UZEO:cool::cool::cool:
 
Član
E bas mi je drago da si je ti uzeo od Ajdina! Auto je extra, imao sam priliku da je vozim i jako lepo ide i drzi krivinu :cool: Treba malo da se usminka ali imas vremena, samo polako...srecno i vidimo se na nekom rejsu?;)
 
Član
Pa ovaj decko je mene zvao u cikago da mi kaze da kupuje tempru!!!!!
Ako to ne govori o cistoj radosti onda...............

Brate moj da ti je sa srecom znas od koga si uzeo i znas sta, za nas i jesu ovakva auta tako da sad kuburi i cuti i smij se :D
 
Član
Da sluzi, sto vise prijedenih kilometara ;) sredit to sta treba, jos ako se moze ofarbat i prava pojava da bude :cool:
 
Član
bogami dobar autic gledao sam po piku za sicu se mogla kupit a zvijerka prava..ne bi da ti govorim koju boju ti odluci kako si zamislio tako je najbolje..;)
 
Član
niksa je napisao(la):
Nisi valjda ? :cool: Čestitam obojici ;)

Jesam.:icon_smile:
Hvala.;)

OmO je napisao(la):
Sta reci, neka ti je sa srecom i da je mazis i pazis ;)

Hvala.;)

A20DTH je napisao(la):
To oggi majstore:cool:
Neka je sa srecom;)

Hvala.;)

Death_beat je napisao(la):
ooo, vidi transakcije :cool: neka je sa srecom, nauzivat ces se sa njom/njim ;)

Hvala, nadam se da hoću.;)

pioneer_09 je napisao(la):
Kao što sam ti rekao sinoć nek' je sa srećom i neka te služi bez problema. Te sitnice ćeš ti dovesti u red :cool:

Hvala i tebi, drug, najbitnije da služi, a ovo će ići polako u nekom možda drugom smjeru, još sam u nekim razmišljanjima.:icon_smile:

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
FiJat krs:lol::lol: Salim se, nek je sa srecom, puno predjenih km bez problema i samo nek nije das auto :lol::lol: zivio ;)

FIjAT i jest krš, vjerovatno će uvijek i biti.:D
Hvala.;)

Nego, kad smo kod DAS AUTA, od juče vjerovatno neću progovoriti ni riječ sa jednim čovjekom, pretpostavljao sam da je zatucani moron, juče je dokazao.
Naime, na njegovo pitanje koliko sam platio, poslije mog odgovora, njegove riječi su sledeće: "A Sunce ti *****, znaš kakvog si Golfa dvicu dizela mog'o uzet' za te pare?!" :icon_eek:

sub3r je napisao(la):
Nek je sa srecom oggy, auto je predobro. ;)

Hvala, mili.;)

CaFa je napisao(la):
nek je i ta temprica nasla dobrog domacina... Inace triza je to sredio vrhunski,gledo sam na piku ali nisam bio pri parama da si je kupim :D
puno srece i prijednjenih kilometara pa se nadam da ces me jednom provozati u njoj :D
ps. stavljaj turbo :D XD :lol:

Hvala. Što se tiče ovoga, ovakav auto niko normalan ne bi kupio, ja inače i nisam normalan, ali je uzet jer poznajem vlasnika i i dalje vjerujem da ima dobrih i poštenih ljudi kojima se može vjerovati na riječ.;)
Što se tiče vozanja, to je najmanji problem.:123:

addo je napisao(la):
Falfa je vec poznata i nema se tu sta vise pohvaliti, nego neka je tebi sretno i da se navozas sto vise i naravno ucinis je jos boljom! A photosesion bez Alena ovo auto ne zasluzuje, (nadam se da si ga dobio gratis uz auto) :D

:icon_cry:

Znao sam da sam nešto zaboravio, a to su profi fotke koje Triza sigurno ima negdje sačuvane. Još sam spremio stick, pa onda ga mislio nazvati da mi to ponese i sve zaboravih.:icon_cry:
Hvala ti, drug.;)

leon1p je napisao(la):
sto bi grunf reko ... trt mrt smrt! sila od auta

Hvala.:cool:

men007 je napisao(la):
Puno predjenih kilometara zelim, auto brutalno izgleda. :cool:

Hvala.;)
Što jest, jest, privlači pažnju, a to i nije nekad baš dobro.:icon_sad:

daki je napisao(la):
Treba imat viziju pa kupit taj auto zbog par onih sitnica na limariji koje si vidio i sam, ali ja takodje garantujem auto je vrh sto se tice sve sto je triza rekao. Sto radi radi, sto treba zamjenit, treba zamjenit. Talfa uvjek mocno izgledala i predobro isla, vjerujem da ces imat puno uggodnih kilometara sa njom.

Ulozi u farbanje ;)

U crno farbaj

Zato još jednom ponavljam, normalan čovjek je nikad kupio ne bi, a i Triza je takođe svjestan bio da je nikad prodao ne bi nikom. Vizija postoji, ali nas u vizijama uglavnom j.be ono osnovno da ih ispunimo, ali ćemo težiti da se i to sredi.
Što se tiče farbanja, za sad ništa, ali plan postoji, nijanse su u pitanju.
Prvo planiram neke prepravke na limariji, pa tek onda komplet farbanje.

aneL-TCE je napisao(la):
aaa nek je sa srecom :cool: :cool: zavrsi te sitnice i ofarbaj ima da bude perverzijaa teska :D (boja neka crvena :D)

Hvala.;)

A20DTH je napisao(la):
Boja kao moja vectra, trula visnja metalik, samo tako bi cucnula:cool:

Jok.:D

adi187 je napisao(la):
Auto je unikatno smao po sebi nigdje ne postoji ovako nešto a pogotovu ovih felgi nema :cool:
Super da je došla u dobre ruke, ofarbaj je i bit će drama :cool:;)

Još jednom mi neko spomene farbanje, neka mi ga izfinansira i farbam.:D :lol:

Hvala, drug.;)

LSD je napisao(la):
p**** jedna ja ti blicam kod termoelektrane ne vidis....nisi se udostoio da zovnes na pivu kad si vec bio vamo...ncncn razocaran sam...

NEKA TI JE SA SRECOM ZNAS STA SI UZEO:cool::cool::cool:

Ja mislio policija.:lol:
Šalim se, nisam skontao.
Što se tiče zvanja, pored dovoženja Trize do Tuzle, imao sam dogovor sa još 2 čovjeka od ranije i NIKOM nisam smio ni da se javim, pa ni da spomenem da ću dolaziti, prva sam smjena, a jako kasno sam krenuo mrtav umoran kući.
Pivo imaš, za to znaš da ne treba da brineš.:cool:

dellas je napisao(la):
E bas mi je drago da si je ti uzeo od Ajdina! Auto je extra, imao sam priliku da je vozim i jako lepo ide i drzi krivinu :cool: Treba malo da se usminka ali imas vremena, samo polako...srecno i vidimo se na nekom rejsu?;)

Treba dobro da se ušminka, ali i to je neka zanimacija.:icon_smile:
Nisi ti moja klasa za race.:D :lol: :123:

Davor_ je napisao(la):
Pa ovaj decko je mene zvao u cikago da mi kaze da kupuje tempru!!!!!
Ako to ne govori o cistoj radosti onda...............

Brate moj da ti je sa srecom znas od koga si uzeo i znas sta, za nas i jesu ovakva auta tako da sad kuburi i cuti i smij se :D

Što yes, yes.:lol:

Znam da je i tvoja tiha patnja odavno, sad bar znaš gdje uvijek imaš priliku da je vidiš, provozaš se, popijemo koju kao i uvijek i sl.:icon_biggrin:

saleee je napisao(la):
Aj nek ti je s srećom i da se navozaš...;)

Hvala.;)

ZELA GTI je napisao(la):
Neka je sa srećom. Valjda je i zalijemo kako treba:icon_smile:[/align]

Hvala, rođeni.;)

Ne da ćemo je zaliti, ali isključivo NEPLANSKI, vidio si sranja i belaja, baš sam i Trizi pričao.:icon_sad:

Limpi je napisao(la):
Da sluzi, sto vise prijedenih kilometara ;) sredit to sta treba, jos ako se moze ofarbat i prava pojava da bude :cool:

Hvala, biće valjda.;)

soffa je napisao(la):
bogami dobar autic gledao sam po piku za sicu se mogla kupit a zvijerka prava..ne bi da ti govorim koju boju ti odluci kako si zamislio tako je najbolje..;)

:cool:
 
Drago mi je što je završila kod nekog s foruma a još mi je draže što je završila kod ljudine kao što si ti. Puno pređenih kilometara želim ;)

Koliko Jelena stane u gepek ? :D
 
Član
Nexus je napisao(la):
Pa nek je sa srecom Ogi i da se navozas:cool:

Hvala.:cool:

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Drago mi je što je završila kod nekog s foruma a još mi je draže što je završila kod ljudine kao što si ti. Puno pređenih kilometara želim ;)

Koliko Jelena stane u gepek ? :D

I meni je drago što je kod mene završila.:icon_smile:

Zalivana je na svakom koraku, ali još nije vukla u gepeku ništa. Zavisi da li će pivo biti u gajbama ili slagano do max kapaciteta.:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top