Fakin old skul

Fakin old skul

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev i moje vozilice, josh malo pa ol' school :lol:

Nissan sunny 90' mashina 1.6 90KS samo ne mogu felge da nadjem :D
 
Član
ma japanci su stvoreni za tuning, moram ga sredit malo :cool: , al koje god felge sto sam probao srednji krug ne ide nikako..ima jedan lik u gradu nissana lik trazio felge godinu i po..jebeni japanci, jedino shto sam cuo da mogu od fiata felge :S moguce..
 
Član
ne vjerujem da mu je taj raspon kod mene na mazdi je neki raspon "da bog sacuva" ne mozes naci felge ne odgovara ni sa jedng auta samo sa Colta i to ista godina a sa evrpoljanina nema sanse na 323 f odgovara sa golfa III na hondu civic isto tako al ovo je... za auto da kazem fino je pogotovo motor znam kako to ide ;)
 
Član
Nije isto, na tvojoj mazdi je 114.3, eh kakve sam 14" imao za taj raspon.... i sad mi zao sto nisu meni mogle.....

A centralna rupa ti je pitchkhin dim covjece, tebi ide 59.1, renault ima 60, fiat 58.1, al svake skoro felge koje sam imao dosada su imale rupu vecu i od 60 (napravljeno NAMJERNO tako od strane proizvodjaca, da bi pasale na sto vise auta), a ostatak izmedju se popuni prstenovima koji se naprave kod svakog tokara ( i nije u pitanju nikakva PAPAZJANIJA, imao sam borbet felge s original takvim borbet prstenovima), a ako ti je rupa manja (recimo golf felge imaju 57.1) - pa razbusis je....2 mm su nista, radio sam to vec i prije.....
 
Administrator
imaju borbet 16 4x114 s gumama
borbeta.jpg
 
Član
ma normala da ide :D zvijer...vidjet cu sad na proljece da ga doradim malo...i ne treba mi mnogo, felgice, mozda maglenke jer postoji prostor za njih..normala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top