Fait Punto Mk2 daljinsko otkljucavanje ne radi?

Fait Punto Mk2 daljinsko otkljucavanje ne radi?

Poz narode , nisam znao gdje da otvorim temu pa ako sam fulio prebacite je.
Uglavnom sve pise u naslovu , na Puntu sam dobio 2 kljuca , jedan obicni drugi daljinac , bio je puknut pa sam porucio oklop i sad sve uredno sklopio , ubacio chip i elektroniku i normala kad pritisnem svijetli sve ok. Medzutim djaba pritiskati kad se nista ne desava , na autu sam provjerio i osigurac sve je ok. Sta dalje da trazim kao kvar?
Takodje vozacev prozor mi se ono sam dize i spusta kada pritisnem taster dok suvozacev nece moram drzati , jel to tako treba kod ovog sporeta malog ili ?
 
Super Moderator
fiat je to :D. imas li knjigu od auta i karticu na kojoj je kod kljuca? fiat/alfa samo prestane radit daljinsko i mora se ponovo programirat preko dijagnostike. ako nemas kod sto sam te pito zaboravi na to, jer 97% da je do toga :D
 
Nemam nikakve papire ja mislim , moram pogledati jos. Sto se tice takodje podizanja onih pipaka , kada otkljucam jedna vrata naravno i druga se otkljucaju , takodje kada rucno pritisnem pipak jedan ili drugi oboje se zakljuca pa predpostavljam da onda i centralka radi
 
Član
Neki auti imaju promjenjivi kod koji se kod svakog otkljucavanja-zakljucavanja mijenja. Proguglaj ima li i Fiat, ako ima, nadji uputstvo kako se to "programira".
 
Član
Sto se tice prozora, vozacev podizac je automatski i dovoljno ga je samo pipnuti da se spusti-podigne, dok je suvozacev klasika i moras drzati taster.
 
Super Moderator
ma znam. i meni radi i na kljuc zakljucavam, samo je odjednom presto zakljucavat na dugme. kod fiata stila je isto, tako da vjerujem i kod punta. jesi siguran da ima uopste daljinsko zakljucavanje da nije neko kljuc pravio pa kupio takav? to nije tesko uraditi kad imas taj kod, inace moras slati broj sasije pa platit taj kod oko 100KM. ja sam naviko vec otkljucavam rucno sta cu, nemam kod..
a za prozor nisam ni vidio pitanje al evo oggy je napiso. tako je i kod alfe sa najjacim paketom opreme, samo je vozacev automatski :)
 
glupi fiat :D ccc , a sta ja znam jel ima kako mogu opste to da provjerim , ovaj moj sepet je HLX oprema ima sve sto moze punto imati pa predpostavljam da ima i to
 
Super Moderator
ma onda vjerovatno ima, a kako ces provjeriti veze nemam hahaha. mozes jedino neko jeftino daljinsko kupit samo da ima kad vec to ne radi i spojit, mozda i ja tako uradim ako mi ne bude zao halalit stoju za kod :D
 
Top