Facebook will end on March 15-th

Facebook will end on March 15-th

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
HONEY je napisao(la):
i jeli suplja prica ili je ozbiljno?

vala nikad ga nisam volio i svi su se nesto promjenili otkad je to pocelo mnogo da se koristi, sve mu nesto cudno.. volio bi da se ukine ;)

;)

skinuo sam se fejsa prije pola godine i sad nikako nisam u toku, nit u drustvu imam o cemu pricat, uglavnom...sva prica se svodi na to ko je kome sta na zid postavio, ko je sta komentariso...
ja sam tehnoloski hendikepiran, al meni dobro bgm, ne bi se vise vratio na fejs nema boga.. :cool:
 
Član
joj ja se mislio ponovo reg, al nista od toga kad ce ga ukinut.
najludji su oni sto imaju 21342563643 prijatelja, toga 20 ljudi zna, hahah....
 
Legend
uu jadna majko,šta cu bez facebooka,ubit ću se odmah :D
šuplja priča,nije niko lud da ukine nešto što vrijedi 50 milijardi,jedino može da se proda,al od ukidanja nema ništa...
 
Član
meni svejedno,ja sam tamo zbog ljudi kojih nemam na msnu
nekad sam bio ovisnik,sad time ubijam dosadu....ionako rijetko imam slobodnog vremena
 
Član
ah nek ga vala i ukinu meni ne predstavlja nist specijalno imam tacno 45 prijatelja od kojih je tu i rodbina vani svedska amerika i sl. a da profil nije tek napravljen nego kad je tek poceo fb bas ovaj rodjak iz svedske kad je dosao on nesto se dop haj reko da i ja vidim sta je to i tako ga napravim a sto kazu da se drustvo prilagodjava fb a ne fb drustvu to je 100% tacno i bolje ga je ukinut skroz
 
Oggy je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
i jeli suplja prica ili je ozbiljno?

vala nikad ga nisam volio i svi su se nesto promjenili otkad je to pocelo mnogo da se koristi, sve mu nesto cudno.. volio bi da se ukine ;)

;)

skinuo sam se fejsa prije pola godine i sad nikako nisam u toku, nit u drustvu imam o cemu pricat, uglavnom...sva prica se svodi na to ko je kome sta na zid postavio, ko je sta komentariso...
ja sam tehnoloski hendikepiran, al meni dobro bgm, ne bi se vise vratio na fejs nema boga.. :cool:

sljedit cu tvoj postupak :icon_biggrin: pomalo svaki dan sve cistim iz nekih svoh razloga da sam siguran :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top