Facebook profil

Facebook profil

Kec

Član
Ljudi,imam jedan problem.Jednoj meni bliskoj osobi je hakovan profil na fb.i pise neke gluposti drugim osobama.Ja znam e-mail od ovoga profila,pokusavao sam nekako provaliti u profil ali ne ide.Ako mozda neko moze provaliti u profil kada zna e-mail bio bih mu beskrajno zahvalan.Samo da moze ova osoba ciji je profil da se izvini prijateljima na fb,a onda ide potpuno blokiranje profila..Moze mi se i u pp obratiti neko ako zeli pomoci.Hvala
 
Član
Ja sam isto tako isao preko e-mail. Odes na fcb ukucas e-mail adresu i klikni zaboravio sifru. Izbacice ti neki drugi opcija gdje mozes kliknuti da ti posalju novi kod na e-mail na koji je registrovan fcb profil.
Poslije sa tim kodom udjes na fcb profil.
Bar sam ja tako radio prije jedno 8-9 mjeseci, e sad jel se nasto promijenio od tad ne znam.
 

Kec

Član
Probo sam bas tako kao sto kazes.Pise poslali smo ti kod na e-mail ali kako doci do tog koda.Ne znam vise sta raditi.
 
Član
Pa ako su poslali kod na e-mail jednostavno ti dodje poruka sa tim kodom,a ako ti nije dosla poruka sa kodom to znaci da je gospodin koji je hakiro profil promijenijo e-mail tog FB profila.
 

Kec

Član
Ne znam,iskreno ja se slabo u to razumijem.Probo sam sa drugom u njegov profil provaliti(kao da ne zna lozinku ali zna)i opet neke zajebancije.Ne razumijem se u ovo provaljivanje jbg.
 
Član
Pa ako su poslali kod na e-mail jednostavno ti dodje poruka sa tim kodom,a ako ti nije dosla poruka sa kodom to znaci da je gospodin koji je hakiro profil promijenijo e-mail tog FB profila.
Najprije ce biti da je tako, ciko sve promijenio sto je mogao od lozinki..
Nego Kec pravi ti drugi profil, najbolje je i ako mozes zalijepi na zid tog hakovanog profila da vise nije u funkciji.
 
  • Like
Reactions: Kec
Top