Fabricki audio sistem

Fabricki audio sistem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanimaju me imena Audio sistema koja se ugraduju u auta uz nadoplatu kao bolji audio sistem ja sam cu za bose ako se nevaram kolaka je snaga tih audio sistema ,pa me jos zanimaju , imena,cijene u kojim autima to ima , i ako neko zna imali tu u E-klasi-W211 i ako jos neko ima nesto da doda vezano uz to .. samo naprijed :icon_smile:
interesuje prijatelja tako da brzo odgovarajte :lol:
 
Član
Bose: Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Hummer, SAAB, Alfa Romeo, Audi, Ferrari, Lancia, Maserati, Maybach, Mercedes-Benz, Porsche, Infiniti, Mazda, Nissan...
Bang & Olufsen u Audiju (kao skupa nadoplata u A8)
Sony u Fordu...

ne znam ni ja tacno sve, ovo je sto sam vidjo...znaci u Mercedesu je 100% Bose, ako to vec interesuje tvoj prijatelja...

Edit:

http://www.edmunds.com/reviews/list/top10/103387/article.html

tu imas top 10 sistema u svijetu, pa mozes vidjet u kojem je autu koji...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Bose: Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Hummer, SAAB, Alfa Romeo, Audi, Ferrari, Lancia, Maserati, Maybach, Mercedes-Benz, Porsche, Infiniti, Mazda, Nissan...
Bang & Olufsen u Audiju (kao skupa nadoplata u A8)
Sony u Fordu...

ne znam ni ja tacno sve, ovo je sto sam vidjo...znaci u Mercedesu je 100% Bose, ako to vec interesuje tvoj prijatelja...

Edit:

http://www.edmunds.com/reviews/list/top10/103387/article.html

tu imas top 10 sistema u svijetu, pa mozes vidjet u kojem je autu koji...

puno hvala na pomoci ;)
 

BiT

Član
E ovako, nasao sam ovaj originalni Volvo cd-radio za 160 KM. Da li neko zna koja je to marka?
I jel se isplati to kupiti ili se moze naci nesto bolje za te pare(mislim na kvalitet zvuka i preskakanje i citanje cd-ova. Mp3, usb i neki displeji sa crticima mi nisu vazni)?
Edit: Koliko sam mogao naci, player je marke MITSUBISHI. Posto nisam poznavalac, jel valja ta marka?
 
Član
ako volvo posvecuje IMALO paznje akustici kolko posvecuje ostatku vozila (limarija,elektronika, mehanika i dr.) .... onda mogu sa sigurnoscu rec da je to itekako dobar player .... koliko dobar i ostale detalje u to nebi da ulazim samo cu dodat da sam imao priliku da cujem vise originalnih volvo ICE-a i fakat sam svaki put bio odusevljen, u mom slucaju to su vecinom bili fabricki 5.1 sistemi i fakat su :cool::cool::cool::cool: .... eto toliko od mene ....
 
BiT je napisao(la):
E ovako, nasao sam ovaj originalni Volvo cd-radio za 160 KM. Da li neko zna koja je to marka?
I jel se isplati to kupiti ili se moze naci nesto bolje za te pare(mislim na kvalitet zvuka i preskakanje i citanje cd-ova. Mp3, usb i neki displeji sa crticima mi nisu vazni)?
Edit: Koliko sam mogao naci, player je marke MITSUBISHI. Posto nisam poznavalac, jel valja ta marka?
U Volvo se ugradjuje Dolby.
PS. Kod tebe je radio za 850/S70/V70/C70 ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top