Fabija-gewinde

Fabija-gewinde

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
muha je napisao(la):
to je to o cemu ja pricam :)


@dadao u pravi si mi sto dajemo pare za KW , Alpine i slicne high end stvari smo budale i magarci a vi ste pametni jer dobijete za manje pare istu stvar!!!!!

nije sramota reci nemam ja para da kupim sebi kvalitetno i skupo...

ko zna sarafe odvrnuti i sta raditi nemoj se ti sikirat moze ti na zglobove otic.;)


edit :

@tibor nije witec nego Weitec ... :cool:

ne sekiram se ja nizašta već samo iznosim svoje mišljenje tebi osobno svaka čast imaš pare imaš mogućnost i uzimaš kw i weitec uzeo bi ija prvi da imam love al s druge strane sigurno mogu reć da neke stvari ne sve ali dosta njih nemora značit ako su neka sporedna marka da su loše ili ako su jeftinije da nevaljaju jer možda niste bili u prilici da probate niže klase nevikli ste na najskuplje i to je to živio to je moje mišljenje pa sad....
 

JD.

Član
dadao_style je napisao(la):
ne sekiram se ja nizašta već samo iznosim svoje mišljenje tebi osobno svaka čast imaš pare imaš mogućnost i uzimaš kw i weitec uzeo bi ija prvi da imam love al s druge strane sigurno mogu reć da neke stvari ne sve ali dosta njih nemora značit ako su neka sporedna marka da su loše ili ako su jeftinije da nevaljaju jer možda niste bili u prilici da probate niže klase nevikli ste na najskuplje i to je to živio to je moje mišljenje pa sad....

ne mora znacit da su losije ? pa eto Tibor gore napisa da i u HR imaju svi problema sa tim gewindama...

nije se sa tim stvarima zaj*avat, nije to neki headunit pa da kazes ajde nije los sony, za koliko kosta dobijes skoro istu stvar kao pioneer ili kenwood... ima mp3 ima usb ima izlaze itd...

ovo su stvari koje ti glavu cuvaju, ovjes, kocnice, gume itd i tu nema price da za manje para mozes dobiti istu stvar... postene gewinde za 700 EUR tek mozes uzeti, a 800 KM ces platit solidan set amortizera i opruga (bez podesavanja)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top