FABIA vRS

FABIA vRS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sporting je napisao(la):
Moram priznati da mi Combi verzija mnogo bolje izgleda... a pretpostavljao sam da RS nece biti nista spektakularno,
par detalja novi motor, ovaj mjenjac DSG i stave ti cijenu pa se ti j*i.

Dobra je ova kombinacija boja zeleno-crno... unutrasnjost mi jako dobro izgleda, meni odise kvalitetom i utegnoscu.

Sve u svemu ako ne pretjeraju s cijenom, imat ce jako dobar prolaz... svakako i ja bih volio biti njen kupac ako bi se moglo biti u mogucnosti.

potpis...karavan je ljepši i brži :D

+ u mojoj temi ima više slika i informacija :lol:
 
exsterijer: boja, felge
enteijer: sjedista ;)

Ostalo sve ne vrijedi komentarisat jer kao osnovni model uopste nema liniju za neki sportski auto, djabe joj sve.
 
Član
Ni Nissan GT-R bas nema liniju sportskog auta, ko mali tenkic je, al uprkos tome, jedan je od najbrzih automobila.

Ja iskreno i nisam ocekivao nista drugacije od Fabie RS i VAG koncerna. Diskretno upakovano sve, fina masinica i to je to. Koliko sam skuzio 180 KS i iskljucivo dolazi uz DSG mjenjac sa 7 stepeni, 7,3 do stotke. Vjerujem da ce biti brz auto, ako i cijena bude ok, naci ce se kupci za to :icon_biggrin:
 
Član
ma i nisam ni ocekivao da se od onakve fabije moze napraviti nesto u sport stilu..izgleda bas 'zenski':lol:cak mi je stariji model fabije ljepsi, agresivniji ovu nebi dzaba:lol::lol:

GT-R je pravo sport auto i dusom i tjelom:)
 
Član
:icon_cry:
ružnija mi je od stare.!! Krov mi neki visok..ko da oponaša suzukija..
kvalitete ima samo dizajn malo loš!:123:
 
daki je napisao(la):
Meni je siromasna totalno, pomalo i dosadna unutra. Ova finalna izrada i plastika su katastrofalni. Ocekivao sam od RS-a da bude nesto... top, pogotovo ako je izlozena na zenevi, ovako mi lici na neki Recesijski RS..

dizajn mi se nimalo ne dopada, ni enterijera ni exterijera,
nekvalitetna plastika, ružna kontrolna tabla, isto važi i za vanjski izgled
stara fabija mi izgleda puno ljepše od ove, jedina svijetla tačka je
vw-ov motor
 
Član
E nesto jos da dodam sto mi je u medjuvremenu palo na pamet,

ovaj mozda su se trebali odluciti za neku drugu varijantu sto se motora tice...

jer ovaj motor u kombinaciji s DSG ce dizati cijenu recimo ko Ibiza Cupra, a npr. ne mogu se porediti ova dva auta
s obzirom da Cupra bolje izgleda. E jedino me to kompka, ako su vec isli na skromniju varijantu onda je i motor trebao biti te vrste.
 
Član
Sporting je napisao(la):
E nesto jos da dodam sto mi je u medjuvremenu palo na pamet,

ovaj mozda su se trebali odluciti za neku drugu varijantu sto se motora tice...

jer ovaj motor u kombinaciji s DSG ce dizati cijenu recimo ko Ibiza Cupra, a npr. ne mogu se porediti ova dva auta
s obzirom da Cupra bolje izgleda. E jedino me to kompka, ako su vec isli na skromniju varijantu onda je i motor trebao biti te vrste.

Da su se bar odlucili opet na dizel,recimo 2.0 CR al povecan recimo na 150ks,to bi bilo taman:icon_biggrin: i onda ne bi bio utopljen sa cuprom,polom i ostalim i bar bi se s ovim dizelom izdvajala.
 

MTR

Član
aj ne zaj*ajite , dobra je , sta joj fali

sjecam se kad je prva Fabia izasla , niko je nije ni gledao , toliko je ruzna bila , svi i dalje kupovali Felicije , dok se kupci naviknu onda ide ko halva
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
E nesto jos da dodam sto mi je u medjuvremenu palo na pamet,

ovaj mozda su se trebali odluciti za neku drugu varijantu sto se motora tice...

jer ovaj motor u kombinaciji s DSG ce dizati cijenu recimo ko Ibiza Cupra, a npr. ne mogu se porediti ova dva auta
s obzirom da Cupra bolje izgleda. E jedino me to kompka, ako su vec isli na skromniju varijantu onda je i motor trebao biti te vrste.

Da su se bar odlucili opet na dizel,recimo 2.0 CR al povecan recimo na 150ks,to bi bilo taman:icon_biggrin: i onda ne bi bio utopljen sa cuprom,polom i ostalim i bar bi se s ovim dizelom izdvajala.

Ma i taj bi motor dizao cijenu do nebesa... trebali su oni staviti iz siroka onaj 1.4 sa 122ks, mjera;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top