FABIA vRS

FABIA vRS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Nakon toliko price i ona je predstavljena, mada i nije nesto posebno kako sam ocekivao od RS Fabie.
 
Član
nije losa,sreca nisu joj natakarili one velike maglenke,ko u kamiona bude jbt,,ovako je dobro,i boja je fina,unutrasnjost ponovo tu i tamo,sve u svemu dobro auto;);)
 
Legend
Meni je siromasna totalno, pomalo i dosadna unutra. Ova finalna izrada i plastika su katastrofalni. Ocekivao sam od RS-a da bude nesto... top, pogotovo ako je izlozena na zenevi, ovako mi lici na neki Recesijski RS..
 
Član
Druze moj ne mozes od govneta napraviti zlato...cim je izasla ova Mk2 nisam zadovoljan nimalo sa njom, totalno su usrali sve sto su sa Mk1 uradili :icon_rolleyes:
 
Ništa im ne bi falilo da su napravili manji facelift prve Fabije, malo podigli kvalitetu materijala u unutrašnjosti, i ugradili novi motor. Nova ima užasan izgled. To vrijedi za većinu proizvožđača,jer novi auti kako izlaze sve su ružniji i ružniji, naravno da ima izuzetaka, ali nove modele isto kao da ih dizajniraju djeca u vrtiću.
 
Član
2ef5j0i.jpg

10ehbpy.jpg

o0ew4.jpg

novt6q.jpg

wkil9y.jpg
 
Član
Meni unutrasnjost nije nesto, pogotovo konzola, kao da je kamion neki... jos na ovoj slici automatik. Ono moze proci, ali stara mi daleko ljepsa:icon_smile:

Evo jos slika:

http://www.autorevue.cz/Magazin/sc-17-a-19092/default.aspx

Mada kada se "slegne" i nije mi toliko losa.
 
Član
Nije lijepa a nije ni ruzna znaci nesto izmedju :lol:

Po meni je stara RS mnogo bolja sto se tice izgleda jer izgleda mnogo masivnije od ove :cool:
 
Član
Moram priznati da mi Combi verzija mnogo bolje izgleda... a pretpostavljao sam da RS nece biti nista spektakularno,
par detalja novi motor, ovaj mjenjac DSG i stave ti cijenu pa se ti j*i.

Dobra je ova kombinacija boja zeleno-crno... unutrasnjost mi jako dobro izgleda, meni odise kvalitetom i utegnoscu.

Sve u svemu ako ne pretjeraju s cijenom, imat ce jako dobar prolaz... svakako i ja bih volio biti njen kupac ako bi se moglo biti u mogucnosti.
 
Član
meni se svidja, vanjski izgled s par dobrih detalja i ne treba vise da dobro izgleda, jedino enterijer:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top