Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

Nasluti ja :icon_sad: ko da sam vidovit jbt :icon_eek: ajd da se oduzim nekako vodim te na kolace kad dodjem u Ze. :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

jos se ja i struja danas pitamo gdje si ti, a ti se vozao, osladilo ti se:D
ajde bas mi je drago da si to rijesio, nadam se da cu i ja sutra imati dobre vijesti, pa mozda i ja otvorim garazu opet:cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

Znas da mi je drago da se to napokon rijesilo,vidim te juce kuliras oko 7,fabijana prede ko nova :cool:;):icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

Autic ti je odlican, ali uzivo je mnogo ljepsi :)))
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

ajde limpi buraz nek si ti to sredio .... Puno predenih kilometara ti zelim ;) Inace fabijanu si lijepo dotjero:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

Aj nek si to rijesio, srecno dalje da te posluzi, sad si miran sa motorom prst u uvo sto kazu!;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

hvala raja ;) a evo preslo se dosad nekih 700kilometara, nije zapusio nigdje, prede, cisto ne bali, na sipci samo ulje, nema majoneze :D

fakticki uradjena generalka motora, trebao bi da slusa sada... :icon_rolleyes: naravno spremno opet novo ulje i filter, jer ovo sada cu vozit nekih hiljadu kilometara i mjenjat...

17062011851.jpg



sreca skoda, pa ni org dijelovi nisu preskupi, uvijek dostupni, hehe, cak su jeftiniji dijelovi u ovlastenom ili ista cijena kao u radnjama gdje je "upitni" cajna kvalitet...

jeste da me je ovaj fijasko unazadio za "cuning" planove... samo stavio one ukrasne lajsne na pragove, :lol: :lol:

u planu, lakiranje u piano black ili crnu sjajnu boju krova unutra plastika, carbon se skida unutra.... mozda da se napravi "strut-bar" i drmnut ga u neku drecavu boju, pinky, eto furke radi... a i aBd farovi nekad....
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

Jel carbon skidaš jer tako hoćeš ili ima nekih problema ?
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

a ima svega za carbon... znas kakva je "tabla" kod fabije mi naprijed, kao gumena, hrapava, dise na vrucini... i lagano i carbon poceo disat, ono na oko i nije vidljivo, al predjes rukom, pa se vrati kako treba... ugl. zato odmah i nisam radio sve, vec samo naprijed, da vidim mozel izdrzat vrucine... al izgleda da ne moze... nezgodna povrsina, ugrije se, "smeksa", prodise i nema sanse da drzi fino... zato ce ici trajnije rjesenje, tj. lakiranje, plastika unutra, a usput da mi je nesto da izmajmunisemo oko strut bara :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

danas, izlezavam se u bazenu, ceskam jajca, ispijam koktel, gledam malu kako ide po sladoled... i razmiljam,.... al o pragovima u autu :icon_eek: :lol: nalijepio one cuning typre r... al nije to to nikako, cuning jednostavno

i smislim nesto ovako, kao vrs sto ima, samo necu vrs, nego ovako:;
268599_2113792165557_1268260607_32466726_7206912_n.jpg


ode sada da premjerimo dimenzije, valjda ispadne na nesto :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 124, historijat "guze"...

ma ti nisi dobar :lol::lol::lol: :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top