Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 auspuh, prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

jasta je vec bolje :icon_smile: ne znam ni ko je stavi, sad vec lici na nesto :cool:
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 auspuh, prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

ne znam ni ja ko je stavio pregradu a znam ko je ukinuo :)

Lici na lijep zavrsetak auspuha ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 auspuh, prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

Fino Limpi....sad vec bolje izgleda....
 
Legend
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 auspuh, prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

i ti limpi samo mjenjas ove auspuhe :lol:
salim se,dobro ispalo ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 auspuh, prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

sta cu, struja je kriv, svratio do njega, kaze mi bolje bi bilo da se odreze pregrada... i odmah odem da se reze :lol: sto jest, jest, preporodio se nastavak :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 auspuh, prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

sad cu komentarisat, sad je izduv tek dobar, onako mi je bas bio fuj :)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

e sad je premocno, ono je bilo...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

Hvala ljudi ;) a jest bio i neobicno gadan nastavak nekako, sve sam ga sanjao i proganjao me :D

nego, sta kontam sada da radim dok nisam spiskao pare :lol: ionako mi ne daju da ja skupljam za novu, kazu otice u autu :lol: :lol:

badlook, radit ili ne pitanje je sad... ali ne "veliki", otprilike nesto veci nego one obrvice plasticne sto imaju... kada saberem i sve, bolje dati jos nesto te lakirat komplet haubu i odradit kako treba, nego davat poprilicno za dva plasticna hepeka :icon_rolleyes:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

dakle ovako da se odradi preko farova :icon_question:
te naprijed poravnati ispeglati lajsnu na braniku i da to bude to, da zavrsim sa cirkuzanjem naprijed, valjda...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

bilo bi ovo pravo mocno,,slazem se s tobom,bolje odma odradit kako valja i zavrsiti s time, jebo obrvice:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

upravo to, obrve su bezobrazno skupe, naruci, pa dok dodje, pa postarina, pa lakiranje, a nisu nesto... a ovo izadje neznatno skuplje... a izgleda mi mjera, ne bi da se radi onaj preko pola fara i sl, vec ovako, taman :cool: sta cu, pocele svrbit pare :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

nebi bilo lose da izgleda kao na slici,radi dok ima love ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

dobro je kad zuljaju pare,to je odlicno,,radi dok zuljaju;););)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

kao na prvoj slici uradi i ne diraj prednji kraj vise...
sve vise bi sje*alo...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

NE!

Po meni Fabija ima jedan od lijepsih oblika farova od svih, i ne bih nikad radio badlook...em sto je to toliko isfurano da bode oko, em sto nema nikakve potrebe...kad vec ides na clean manje vise, ostavi ga takvog...Ja bi na tvom mjestu ili nastavak na prednji branik od elis tuninga, ili bi krenuo malo picnut interijer, jer nema smisla vani sve odradjeno lijepo, unutra sve ostalo kako jeste...recimo TT papucice, chrom ringovi, chrome okvir oko srednjeg retrovizora i vRS rucicu mjenjaca....to je onako dovoljno da bude drugcije i da osvijezi crnilo Fabije, koje je po meni jako mnogo monotono osim ako nije elegance verzija sa smedjim interijerem koje mi bolesno dobro izgleda....eto ti moj savijet...
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

stedi bolan pare za rs branik. pusti se ovih sitnica ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top