Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

nisam ja, sve pojedem, ne ostavljam nista iza sebe, cak ni onaj papir :D :lol: :lol:

ali "ispod" zgrada bacaju sve zivo, zna shelby, parkiras ovdje kod nas gdje nisu rezervisana mjesta, uvijek nesto na autu,... kod ovog komsije lijevo od mene macke donose hamelj, jedu na autu i normalno ne pospreme :lol: :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

nabrzaka slika, dvije mobom, auto poprljavo, uzmem nekad aparat valjda preko vikenda, operem i uslikam...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

Ima tu jos prostoraaaaa :) :) :) ... :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

moze to jso cenat...na onim slikam aizgleda mnogo vise izbacena...koji ti je ET felne ?
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

et pojma nemam, lose je na ovoj slici radi "ugla" ne vidi se bas.... a i trenutni rezervni mob ima krs kameru....

ne bi moglo vece, poceli bi i sarafi da vire iz felge, ovako je bas knap sve :lol:

nemam ni nekih starih slika od "prije", najblize nesto ova:


Uploaded with ImageShack.us
tu su podosta uvuceniji

nista, sutra aparat u ruke i slikam, evo stavio baterije da se pune :D :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

Ma nije da nije ovako lose,sta vise 5 puta bolje nego bez,a i kad bi stavljao vece napravio si zajeb jer si skratio sarafe tako da xD xD xD heheh
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

drug svaka cast predobra skoda,fino napreduje ..samo po meni promjeni stopke ili ih zatamni skroz..moje misljenje :) pozz
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

@marex nije on navoj pokratio, nego glave sarafa, da ne strse van distancera i udaraju u felgu (prelazni su mu distanci, s 10 rupa sveukupno)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

Limpi od koliko su ti onda distance ? 2cm ?

Evo naprimjer kako kod mene izgleda na 2cm distance i felni od 7jota sa ET 38



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

vidis kako ovaj trizex sve zna, odjerasio sarafe gore na vrhu, (a unutar sarafa ima audijem znak :D :cool: ) taman da ne vire van distancera, radi felge.
Inace su od 2cm, svaki, et felge nemam pojma koliki je, nije nesto velik :D

uzivo se bas vidi, svi pitaju sta si "ono" radio nazad :lol: ma danas cu uslikat, dok ne potrefim prave slike, da se vidi :D :lol:

@golf2 ty ;) a stope, pa i nema ih nekih bas za fabiu, uvijek je bilo, nekome su extra nekome ne bas, ali eto nisu bas anticuning :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

Odlicna Fabia :cool:
jesil to zadnju sajbu pocrnio da se ne vidi P :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53, distanceri...

:lol::lol: ma sala drug..sve pohvale za fabiju ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53, distanceri...

danke ;)

ali p, prvo u pocetku jedno mozda i dan, stajalo ono po dimenzijama, veliko kako god okrenes.... pa se rezalo smanjivalo, ali koliko god da ga srezes vidi se... pa onda se zatamni i nazad, taman se malo vidi, po noci jedino kada se priblizi :D

a jedan period sam imao i obicni papir, p nacrtano i lafo istrosenog selotejpa, naravno oboreni nazad stajali... pitaju gdje p, bilo, joj neko mi skinuo magnetno, pa eto ovo stavio, pa spalo... dok ne kupim novo, naruceno nisu imali na stanju, itd :D :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53, distanceri...

Limpi je napisao(la):
danke ;)

ali p, prvo u pocetku jedno mozda i dan, stajalo ono po dimenzijama, veliko kako god okrenes.... pa se rezalo smanjivalo, ali koliko god da ga srezes vidi se... pa onda se zatamni i nazad, taman se malo vidi, po noci jedino kada se priblizi :D

a jedan period sam imao i obicni papir, p nacrtano i lafo istrosenog selotejpa, naravno oboreni nazad stajali... pitaju gdje p, bilo, joj neko mi skinuo magnetno, pa eto ovo stavio, pa spalo... dok ne kupim novo, naruceno nisu imali na stanju, itd :D :D

:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top