Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

Vidio danas Fabijanu, super je sve! Sve pohvale prijatelju! :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

hvala :cool:

ali joj posla oko ksenona, braco mila, bilo opet skidaj farove, pa brusi jedno 2mm jer je grlo knap za original sijalicu, nije predvidjeno za ove "aftermarket" ksenone, ne moze uopste proci... boca falila... pa se to konacno sredilo vise... bit ce nekad slika i aparatom ne ove ruzne mobitelima heh

ali djaba, ovi farovi placu za ksenonima, radi daylighta... sada je tek kako treba

a danas radio i cirkuzao oko ratkapa, vracam org., skoda ko skoda blentave zakacke ima, pa ove zamjenske ne dodju fino do ruba felge... druge ne iritira, ali mene smeta.... a prosle godine usrao stare ratkape, presprico ih u crnu sjajnu, ma cirkus... zato sam potrosio dva razrjedivaca i 4 stare potkosulje skidajuci sprej i vracajuci u prvobitno stanje


i da, tapacirunzi se privode kraju, konacno... zadnji gotovi, cekam da ih kolega fukny dobaci sjutra usput, zato moram biti fin sa njim :D

prije;
141120111056.jpg


presvijetli, dezen nikakav, uvijek prljavi, odradi se dubinsko, za 10tak dana, kao da nisu deset godina ocisceni... jos cuveni curci kod fabie, ugl. ruglo...

141120111057.jpg

malo i krvavi :lol:

i presvuceni,;
27112011227.jpg


kada se sve uklopi, mislim da ce biti za klasu bolje i "ljepse :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

fuj, bljak, pih :D
ps. morat ces staviti elektricne podizace nazad, nema izbusenih rupica za kurble :D
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

ma svaka cast druze , ovakav enterijer oduvijek mi se svidjao , a u tvojoj fabiani definitivno odlicno stoji !!
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

Od sad ti se nece samo djevojke iz osnovne skole okretati za Skodom,sa Devilima ces plijeniti poglede djevojki ispred svake sendvicare :D

prelijepo stoje farovi,bas je zivnula sa njima...onaj lip...covjece,pa vlasnici opela skidaju originalne dijelove da bi vise licili na vozila a ti ih stavljas da kofol popravis izgled :lol:

Interijer si ubo,bas je to u trendu a i dobro ce doci malo osvjezenja za tapacirunge...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

Tapacirunge ostavi par dana u sobi na sobnoj temperaturi da proces ljepka polako stane, nemoj ih stavljat odmah u auto u hladno okruzje jer ces naglo zaustaviti proces lijepka i na ljeto kad budu vrucine pocet ce se napuhavati na ostrim prevojima i konturama tapacirunga...de me pitaj kako znam :icon_rolleyes:

Inace, extra ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

Odlicno farovi sjeli,nisam ni sumnjao,da ti kazem iskreno moraju sjest :D jer tko ih je narucivo xD

Unutrasnjost mi se svidja isto :D samo naprijed
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

jaoo vidi u kolege audi sprijeda :) a odzada fabia .... dobra dobra' perverzione :9 :123::cool:

sad si glavni na bulevaru u klasi SKODE :)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

hvala :icon_smile:

a radi se jos kao nesto, celicare nisu nikad farbane, strahota koliko su bile hrdjave, nikakve...

pa se krenulo, brusilica i opleti
051220111101.jpg


051220111102.jpg


i na kraju, kao nove, ali mat crna
071220111109.jpg


071220111110.jpg


dok se susilo nisam slikao, nego drugu vecer u garazi, eto sjetio se, ali tada se vec vozikalo pa su prljave

te zadnji tapacirunzi, opet napominjem slike su nikakve, nekakvi heravi ispali, radi blica i uhvati odsjaj neki na njima, al sta im mogu, jos ih nisam ni prebrisao, bit ce i to nekad :D
071220111104.jpg


071220111106.jpg


071220111108.jpg



a lip ba dobar uzivo, decentan, jos lakiran u crno, ma ko nov :lol: jedino sto ima opelov logo ugraviran, ali prefarbao se, vidi se jedino na kanalu/dizalici ali sa zadnje strane :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

Bgm ti bas fino sredi ovu škodicu
Svaka čast, prelijepo izgleda :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

sve je to ok,al mi samo jedno nije jasno............pa gdje covjece nadze travu,zeleni se ko u po ljeta :icon_question:














































































a kod mene zabjelilo ko u sibiru :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top