Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

Jel ima i jedno mjesto da nema carbona kod tebe...garantujem da si i glavic obljepio da bude sporCki :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: tibore brate popravis mi dan svegami
nego cuvaj Limpi sporCki glavic, da ti ne ukradu ko alenu bregastu:p
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

i mobitel je carbon, full oprema, cak i patike carbon look :D

a nisam ba tibore, nazulja pravo carbon :lol: :lol:

trenutno je napravljen korak unazad sto se tice fobie, otislo mi sjenilo u faru, pa i izvadio ksenone, nema smisla da stoje, samo baca ko reflektor u nebo, da pilote u avionu ne zbunjujem....
svijetli samo jedan far, a drugi je kao malo jaca pozicija, sa tim da ne baca na cestu, dalje od 1.2m... a duga bacaju cak 2 metra, kao maglenke...

potraga za devilima ili angelsima u toku, prioritet da je leca i crno,... naravno kada ja trazim nestasica :icon_mad: :icon_eek:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

Limpi je napisao(la):
i mobitel je carbon, full oprema, cak i patike carbon look :D

a nisam ba tibore, nazulja pravo carbon :lol: :lol:

trenutno je napravljen korak unazad sto se tice fobie, otislo mi sjenilo u faru, pa i izvadio ksenone, nema smisla da stoje, samo baca ko reflektor u nebo, da pilote u avionu ne zbunjujem....
svijetli samo jedan far, a drugi je kao malo jaca pozicija, sa tim da ne baca na cestu, dalje od 1.2m... a duga bacaju cak 2 metra, kao maglenke...

potraga za devilima ili angelsima u toku, prioritet da je leca i crno,... naravno kada ja trazim nestasica :icon_mad: :icon_eek:

ja se cuo s onom zenskom u njemackoj, juce sam ti je spominjao, kaze ona da je vec kupovala sa e bay, tako da joj ne moram objasnjavat sta i kako, rece mi da ce provjerit pa ce se javit
a onaj mi drug danas ne radi, nedjelja je, ocekujem i njega da se javi, mozda i u on u holandiji to moze preuzet, nesto cemo uganjat:icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

ceka se tibor da mi javi,:icon_biggrin: imal ih za narucit kod ceha, ako tamo nema e onda ode fabia momentalno na prodaju :lol: il zamjenu, za nesto sa cuning farovima, heh :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

sad mi se javila ona, kaze 270€ s postarinom bi bilo:icon_confused:
rekao sam joj da jos jednom provjeri, hehehe
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

Zahtjev poslan jutros u Cesku, ceka se odgovor ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

A sta cu od njega, jadni Tiba opet to the rescueeeee :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

moras stari, priskaci u pomoc kad je to potrebno, trebamo ti dodijelit titulu supermena, et da sam mod sad bih ti ispod nicka napisao SUPERMEN:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

a sto vi mene "halcate", kontam sace reci evo imaju devili ili angeli samo reci pa da ih narucujemo... a ono jos se ceka odgovor ceha :D

jos nisam ni izbirljiv, da trazim samo devile il angele, samo da su crni koji god, mada bi mozda ipak radije devile, hmm ili mozda "eyndjele" :icon_rolleyes: ma najbolje oboje pa mjenjat, jedne za zime, druge za ljeta :lol:
 
Administrator
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

ArminM je napisao(la):
moras stari, priskaci u pomoc kad je to potrebno, trebamo ti dodijelit titulu supermena, et da sam mod sad bih ti ispod nicka napisao SUPERMEN:cool::cool::cool:

je li dobro?
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

pioneer_09 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
moras stari, priskaci u pomoc kad je to potrebno, trebamo ti dodijelit titulu supermena, et da sam mod sad bih ti ispod nicka napisao SUPERMEN:cool::cool::cool:

je li dobro?

valjda se nece ljutit:lol::lol::lol::lol:
extra je:cool::cool::cool::cool:

tibor the SUPERMAN:cool::cool::cool::cool:
mi njega prekrstismo bez njegova znanja, jebat ce nam sve po spisku:D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni, klip-tabla

ArminM je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
moras stari, priskaci u pomoc kad je to potrebno, trebamo ti dodijelit titulu supermena, et da sam mod sad bih ti ispod nicka napisao SUPERMEN:cool::cool::cool:

je li dobro?

valjda se nece ljutit:lol::lol::lol::lol:
extra je:cool::cool::cool::cool:

tibor the SUPERMAN:cool::cool::cool::cool:
mi njega prekrstismo bez njegova znanja, jebat ce nam sve po spisku:D

***** vam sve po Shindlerovoj listi, ***** vam sve po telefonskom imeniku na obadvije stranice, ***** vam imenik iz osnovne i srednje skole, ***** vam sve po popisu prijatelja na Facebooku :lol::lol::lol: Samo ako se moze dodati Skoda Supermen ;););)

Limpi je napisao(la):
a sto vi mene "halcate", kontam sace reci evo imaju devili ili angeli samo reci pa da ih narucujemo... a ono jos se ceka odgovor ceha :D

jos nisam ni izbirljiv, da trazim samo devile il angele, samo da su crni koji god, mada bi mozda ipak radije devile, hmm ili mozda "eyndjele" :icon_rolleyes: ma najbolje oboje pa mjenjat, jedne za zime, druge za ljeta :lol:

DOSAO ODGOVOR ZA ANGEL EYES I DEVIL-e ! NE zajebajem se, niti lozim, stigao odgovor na mail prije sat vremena... Ali necu staviti odmah podatke i cijene sve dok Pioneer ne stavi titulu Skoda Supermen ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top