F1: Williams nakon utrke u Španjolskoj

F1: Williams nakon utrke u Španjolskoj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na današnjoj Velikoj nagradi Španjolske, Nico Rosberg upisao je najbolji rezultat karijere.



Osvojio je tri boda, što mu je dovoljno za deveto mjesto na tablici. Nakon što je Rosberg imao solidnu utrku, Alex Wurz je svoju kompromitirao udarom Ralfa Schumachera u prvom krugu.

Nico Rosberg„

Ovo je bila dobra utrke, i bez sumnje, pogodili smo balans, pogotovo u sredini utrke gdje sam jako pritiskao na svježim gumama. Hvala momčadi na dobroj strategiji i sjajno odrađenom poslu. Moj jedini problem je bio sa tekućinom, kada sam tokom cijele utrke ostao bez nje, i bilo je vrlo teško pogotovo na kraju. Ovo je najbolji rezultat koji sam ostvario u svojoj karijeri, što mi je dovoljno da se osjećam sretno. Bilo je uzbudljivo pokušati stići Davida, no nije više bilo krugova. Tri boda su odlična, i vrlo sam sretan današnjim nastupom.“

Alex Wurz

„Kratka utrka, i nikako dobar vikend za mene. Imao sam dobar start gdje sam prestigao par bolida, no ubrzo sam se našao iza Ralfa koji je morao snažno kočiti. Bilo je vrlo blizu i neizbježno. Ujedno, to je značilo kraj mog nastupa. Razočaran sam jer je sve tako brzo završilo, no očekujem dobru utrku u Monaku.“
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top