F1: Toyota nakon utrke u Španjolskoj

F1: Toyota nakon utrke u Španjolskoj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Momčad Toyote iz Barcelone odlazi razočarana nakon odustajanja obojice vozača momčadi.




Ralf Schumacher

„Prošao je još jedan težak vikend za mene. Start je dobro prošao te sam uspio nadoknaditi nekoliko mjesta iako nije bilo lako zbog loše startne pozicije. U zavoju deset bilo je problema, netko me udario sa stražnje strane, no to je normalo u utrkama. Nakon udesa i ulaska u boks mogao sam nastaviti sa utrkom. Od prvog ulaska u boks utrka je bila prilično dobra te smo imali dobar bolid. Nažalost problem sa nosom bolida natjerao me na odustajanje. Bolid se poboljšao, no još smo daleko od željene forme.“

Jarno Trulli

„Ovo je bio jedan od onih loših dana. Nažalost na kraju kruga za zagrijavanje ugasio mi se motor zbog problema sa dotokom goriva. Zbog tog problema morao sam startati iz boksa. Pokrenuli smo motor uz korištenje viših okretaja te smo odvozili nekoliko dobrih krugova. Nažalost ispostavilo se da je problem bio prevelik te je moja utrka završila jako brzo. Ovakve stvari normalne su u svijetu motorsporta te mi je žao zbog svega, imali smo dobru startnu poziciju i mogli smo se boriti za bodove. Napravili smo korak unaprijed ovoga vikenda, no poboljšanja nismo uspjeli iskoristiti. Na nama je da poboljšamo paket i pouzdanost u pauzi do VN Monaca.“
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top