F1: BMW nakon utrke u Španjolskoj

F1: BMW nakon utrke u Španjolskoj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Velika nagrada Španjolske bila je četvrta utrka sezone za momčad BMW i četvrti puta da je BMW Sauber završio na četvrtoj poziciji.


Ovog puta Robert Kubica upisao je pet bodova.

Poslije 46 krugova Nick Heidfeld je morao odustati zbog problema sa mijenjačem, nakon što je prije toga iz boksa izašao bez vijka na kotaču.

Robert Kubica

„Vrlo sam zadovoljan zbog toga što je ovo moja prva utrka bez problema, što se može zaključiti po rezultatu. Cijelo vrijeme mi je sve išlo od ruke. Mogao sam se boriti za top mjesta što sam i činio. Imao sam dobru i brzu utrku, no jedini problem je bio sa degracijom guma u drugom stintu. Nakon drugog ulaska u boks, nastojao sam pritiskati i raditi veću prednost ispred Davida Coultharda. Sada moramo nastaviti radit u ovom smjeru.“

Nick Heidfeld

„Na kraju sam morao odustati zbog problema na mijenjaču, no nažalost problemi su već počeli tijekom prvog ulaska u boks. Iz nekog razloga prednji desni kotač nije bio pritegnut, nažalost. Nakon 24 kruga utrke činilo se kako će to biti još jedna dobra utrka. Prvi stint je trajao dugo, a u drugom sam izgubio sve. Na vrhu Alonso nije bio znatno brži. Vjerujem da sam mogao ostvariti postolje.“
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top