F1 2010 Korean GP

F1 2010 Korean GP

Pobjednik ?

  • Jenson Button

    Votes: 0 0,0%
  • Lewis Hamilton

    Votes: 5 23,8%
  • Mark Webber

    Votes: 3 14,3%
  • Sebastian Vettel

    Votes: 3 14,3%
  • Fernandno Alonso

    Votes: 10 47,6%

  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Član
jusuf je napisao(la):
Ovaj komentator na BHT1 je...:icon_sad:

oni pojma nemaju, ja sam registrovan na f1.cm , i imam uvijek Live Timing , i tu imaju komentari o utrci , i oni sve to citaju. Ili nadju jedan text i 5 puta citaju u jednoj utrci.

Al bar imamo sliku normalnu, :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Prethodnih sezona je bilo puno bolje, bar meni, kad je F1 prenosila mreža plus, tad je čini mi se komentator bio Enis (Edis) Jašarević, meni je bio OK, dinamičan komentator, onako baš mi je super bio, puno je informacija znao, ali moram priznati da se po meni najbolje pripreme komentatori na HRT, oni su strašni :cool:
 
Član
sto se tice komentatora onaj na bht-u je koma... edis je imao svojih bisera, tipa voze "instalacijski krug da razbacaju kamencice sa staze i sl :lol: :lol: od "nasih" kanala ovi sa hrt su najpodnosljiviji :icon_smile:

ali kako je f1 postao sport..... kisa i odmah sc... trebali su ih pustit 5 krugova pod sc, a onda nek se vozi, izleti ih pola na pocetku i eto :D :D weber ga izduva dobro ... najjaci komentari i ts, ovi iz redbula tipuju da ne pocne trka ili da prije zavrsi, a lewis ma super je, daj da se trkamo :)

inace, osim sc, trka je bila pa sasvim ok :icon_smile:
 
Član
73089_1525214885193_1079277358_31264341_374493_n.jpg

:D


Izgleda da smo dobri prognozeri :D :D

ANKETA NAM JE TACNA ZA 1 i 2 poziciju
 
Član
Staza jos nije gotova... Bageri po njoj rade a pretpostavljam i ko proizvodi te bagere..

Pa nek mi sad neko kaze da Hyundaija nema u Formuli 1 :lol:
 
Član
Na stazi ima sigurno jos 30 dana radova , bice do iduce godine zavrsena :lol:

Sada se okrecemo Brazilu Interelagosu za 2 sedmice, utrka ce biti zanimljiva , alonso ako pobjedi a webber zavrsi 5 osvaja titulu, button nece pomoci ham dok ima matematicke sanse , a u redbullu nemogu da odluce ko ce kome pomoci , i milim da bi zbog toga i mogli izgubit nitulu, nezz vidjcemo sve u Interlagosu
 
Top