Extrem Passat/GAZ (Gorkovsky Avtomobilny Zavod) iz Estlanda (Offroad)

Extrem Passat/GAZ (Gorkovsky Avtomobilny Zavod) iz Estlanda (Offroad)

Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
treba mu samo jos neonke stavit ma uklopilo se samo tako :D


Ma preludo ne mogu rec da ne valja ali je neobicno :icon_smile:

pitaj asketa imal on za posudit,...hehe..i aske je se opametio krenuo je pravim putem a dobar ovaj passat samo previsok brate sad sad se iskantat

nisi u toku sad je stavio M3 look retrovizore i rekao sam mu odma da ne valja i naravno sutio je, samo je pitanje jel spojio i lampice na retrovizorima :D

prestao me slusat
:icon_exclaim:
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
treba mu samo jos neonke stavit ma uklopilo se samo tako :D


Ma preludo ne mogu rec da ne valja ali je neobicno :icon_smile:

pitaj asketa imal on za posudit,...hehe..i aske je se opametio krenuo je pravim putem a dobar ovaj passat samo previsok brate sad sad se iskantat

nisi u toku sad je stavio M3 look retrovizore i rekao sam mu odma da ne valja i naravno sutio je, samo je pitanje jel spojio i lampice na retrovizorima :D

prestao me slusat
:icon_exclaim:

jesul to one sa saketovog merca...ccc taman kreno pravim putem i na kraju s*eba sve...ccc...al opet..:icon_exclaim:
 
E svakakvih budala u PM!Ovo nema sanse parkirati gdje u gradu!Naprijed vidis samo daleko,a blize parkirana auta,ili neke prepreke uopste ne vidis
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Ja kontam on postavio karaseriju da razmjera pa da upasuje kad ono gotovo. Iskreno meni je ovo bezveze, previsok i vjerovatno je do sada negdje zavrsio na krovu.

Prije će biti da je na boku završio.
 
Top