Extra projekat ...

Extra projekat ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eto kome nije mrsko ima tona slika pa nek proprati kako se radjaju veliki setupi ;) ...

http://www.caraudio.com/forum/showthread.php?t=431369&page=11

na ovo sam naletio na cicama, mozda je neko vec gledo, ja sam tek obletio nekih 10-15 stranica, i fakat sam zadivljen s ovim dosad sto vidim ...
 
Legend
na prvim slikama se vidi kako neko ima extra deluxe sposobnost lemljenja i varenja ,......a oprema vrijedi XXXXX $$$

kao sto je neki amer tamo napisao , mogao je lako "zagoriti" :D:D



al kasnije predobro ..... samo ova fotka....joj

IMG00357-20090926-0234.jpg
 
stvar je u tome sto je taj lik platio nekim majstorima brdo love da mu urade to sve, instalaciju i ostalo, i na kraju su uradili to sto se vidi na slikama, sfuserili do bola, tako da je on uzeo stvar u svoje ruke i odlucio ubuduce sve sam raditi..
 
Član
nemora znacit, dzaba ti sve pare svijeta ako ces ti dat 6 hiljada dolara da ti neko onako uradi muziku ... i ja sam dosad govorio kolko para tolko muzike, ovo mi je dokaz da to nije tako ...
 
Član
Pricao sam s ovim momkom (na stiv mejdovoj stranici ima chat)tako se i jesam subscribe na njegov youtube kanal
 
Član
Najjaci komentar na cijeli rebuilt :
Sweet, you got an Asian! Those mother****ers know how to engineer shit
ahahaahah
 
Član
Sta je ovo :icon_question: :cool::cool::cool:

Kolko posla al' svaka cast sto je ovak detaljno prezentirano i poslikano oduzima i to vremena dok radis ...:cool::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top