Exclusive First Look: Bugatti Chiron - World’s Fastest Production Car?

Exclusive First Look: Bugatti Chiron - World’s Fastest Production Car?

Član
Pa stari Super Sport je postizao 431 km/h na testovima, ali je cestovna verzija bas zbog guma bila limitirana na 418 km/h ili tako nesto.
 
Član
Prvi dojam, odvratan je izgledom.
Drugi dojam, o motoru. Četiri turbine na W16 motor, 1500 KS, i to je neki vrh inžinjeringa. E jakog inžinjeringa. Tipično šišanje ovaca, pardon, kupaca, od strane VW grupacije.
Za mene lično je McLaren F1 vrhunac automobilskog inžinjeringa, auto koji nikad neće biti dostignut. 6.1 V12 i čistih atmosferskih 627 KS, bez imalo glupe elektronike.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Ponavljam vrh inzinjerstva. Brojke ne lazu i kazi mi mali,ko ti pise tekstove postao si pismen i elokventan :)
 
Član
Ne vidim bas neku svrhu ovog auta, osim nekog dokazivanja, al je bolji od veyrona i ljepsi u svakom pogledu.
 
Član
Prvi dojam, odvratan je izgledom.
Drugi dojam, o motoru. Četiri turbine na W16 motor, 1500 KS, i to je neki vrh inžinjeringa. E jakog inžinjeringa. Tipično šišanje ovaca, pardon, kupaca, od strane VW grupacije.
Za mene lično je McLaren F1 vrhunac automobilskog inžinjeringa, auto koji nikad neće biti dostignut. 6.1 V12 i čistih atmosferskih 627 KS, bez imalo glupe elektronike.
 
Član
chiron je poseban, al kada sam vidio konigseg regeru ostavila je puno veci utisak na mene zbog svog pogona, iako mozda nece biti dobra kao buggati, al mene je fascinirala njihova inovativnost
 
Top