Ewo jedna Dacia Logan u PS u :)

Ewo jedna Dacia Logan u PS u :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
super je,samo jedna mala stvar...
malo se bazirajte na konture auta...
ovako pomalo izgleda nerealno...
usporedite krov orginalnog i krov tuniranog...
orginalan krov ima glatke linije,glatke konture,bez prekida,samo "teku",dok na ovom "tuniranom" imaju isprekidane linije,i to mu samo nevalja...
nezelim nikoga uvrijediti ili nesto slicno,nedaj boze,slika je extra,samo malo i na tome radite...
 
Član
ThE 13 je napisao(la):
nezelim nikoga uvrijediti ili nesto slicno,nedaj boze,slika je extra,samo malo i na tome radite...

e mene si uvrijedio:lol:

sto se auta tice,felge lose leze,razlicite boje (fuj saturation,fuj :lol: ),prejake boje na njima-saturation u plafon zakucan,krov kao da si sjekao makazama za lim:lol:
"nije moj đir" al eto,bitno je da se tebi svidja
i jos jedna stvar,sto ovaj bling-bling stil:D
 
Član
ThE 13 je napisao(la):
super je,samo jedna mala stvar...
malo se bazirajte na konture auta...
ovako pomalo izgleda nerealno...
usporedite krov orginalnog i krov tuniranog...
orginalan krov ima glatke linije,glatke konture,bez prekida,samo "teku",dok na ovom "tuniranom" imaju isprekidane linije,i to mu samo nevalja...
nezelim nikoga uvrijediti ili nesto slicno,nedaj boze,slika je extra,samo malo i na tome radite...

nije to jedina greska ima ih tu jos koliko oces...
rad raden svega par sati 2 do 3 sata tako da ....
btw hvala na komentarima
 
haha par sati og1 stvarno si me iznenadio

zadnji put kad sam ovdje nastupao na takmicenju, radio sam bas tako a sad par sati znaci rad perfektan

lose selekcije

cime selektujel jel laso toolom

savjet: namjesti feather na 0,3 do 0,5 zavisi od velicine slike ako je do 1600x koristi ovaj prvi a ako je slika vece reze onda stavljaj feather ili 0,4 ili 0,5 nece biti ovako nazubljeno :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top