Ew da ga parkiram

Ew da ga parkiram

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Audi 80 1989.godiste
1.8 benzin
nema od opreme nista znacajno
al ce biti kad nadjem
a945a60a1d46e49bcc026c14e1b4eec980971.JPG


a28304d590957b5ff7e672447e799ab870137.JPG


b4167cd6bf761565c00fc5b8eb4defd662627.JPG


a4bd8926c11f2f37271140115d5e4d8217629.JPG


Felge su 14inchi nasao sam od 16 inchi pa cu vidjeti kako da ih nabacim:icon_smile:
 
Član
fino izgleda avdija evo ti dva prijedloda za pocetak:karambolke da ofarbas ovaj gonji dio i spustanje;)
 
Početnik
eh nek si ga parkito :) fin audi... auto sa dosta potencijala... ima na forumu jedan plavi pravo fino sredjen (cini mi se da je isto 80 ko kod tebe... a sto se tiche dijelova za njega na forumu imas clanove Damir_ i Armin_tz koji vjerujem mogu nabaviti sve sto pozelis... ili ti ga stranica http://carshoptuzla.com ako se nevaram... Pozdraaav.
 
Mislio sam prvo farbati krov u crno jer sam zatamnio stakla
Ovo su malo starije slike
Sportski volan cu dobiti u ponedeljak

Nasao sam napokon i Led stopke za njega
Trazio sam ih 2 mjeseca

Opruge mu trebaju previse je odignut sto jest

Bit ce i to moram opet zvati

Default je napisao(la):
eh nek si ga parkito :) fin audi... auto sa dosta potencijala... ima na forumu jedan plavi pravo fino sredjen (cini mi se da je isto 80 ko kod tebe... a sto se tiche dijelova za njega na forumu imas clanove Damir_ i Armin_tz koji vjerujem mogu nabaviti sve sto pozelis... ili ti ga stranica http://carshoptuzla.com ako se nevaram... Pozdraaav.

znam za tu stranicu

Nasao sam kristalne stopke za njega
 
Početnik
opruge mozes nabaviti kod ljudi sto sam ti gore naveo... a sto se tiche farbanja krova, mislim da ti je bolja opcija staviti foliju... za to se mozes obratiti clanu TAXI a OVDE mozes pogledati kako to izgleda kada se zavrsi... (izvinjavam se na postavljanju tudjeg linka bez pitanja)...
 
Legend
jesi ti pravi ove dayline farove ?
nisu losi..
a sto se tice ostatka auta, i ja bih ofarbao sve u boju auta, promjenio malo svjetlosnu grupu, i onda redom krenes ;)
 
BHT Ovisnik
fin,samo kao sto rekose, branike ofarbat i malo spustiti,nista znacajno,fin je on i ja bi mu uradio crvene tapacirunge na vratima s eko kozom,fino bi ti leglo,a nije tesko uraditi:cool:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
jesi ti pravi ove dayline farove ?
nisu losi..
a sto se tice ostatka auta, i ja bih ofarbao sve u boju auta, promjenio malo svjetlosnu grupu, i onda redom krenes ;)

Home made su farovi :D bas sam ga sad vidio kad sam se vraco s posla..fin autic drug... ;)
 
CoL3-99 je napisao(la):
fin,samo kao sto rekose, branike ofarbat i malo spustiti,nista znacajno,fin je on i ja bi mu uradio crvene tapacirunge na vratima s eko kozom,fino bi ti leglo,a nije tesko uraditi:cool:

To sam planirao bas crvene oko vrata

samo sam previse zauzet al ce biti

Damir_ je napisao(la):
Druze pozz,

mozes kod nas sve zavrsiti

i lakiranje krova ako treba

a sa fiberglasom isto tako se moze sve zavrsiti, bilo gepek bilo karambolka

i naravno farovi, angel eyes, stopke, zmige, body kit, spojleri, audio oprema

javi se ako si zainteresovan, a ako ces raditi nesto vise, mozemo ti napraviti posebne cijene sa popustom

Lijep pozz

www.carshoptuzla.com

za naruceno robu dostava traje do 14 dana a za onu koju imamo u Tuzli max 2 dana sirom BiH i placanje pouzecem

Koliko bi me izaslo lakiranje krova u crno????????

robyby89 je napisao(la):
Lijep audi...za početak mu ovaj radio uguraj kako treba;)

ma stoji nako bezveze
Hocu mu uzeti DVD sa ekranom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top