Evo za ljubitelje GTA: SA MP-a

Evo za ljubitelje GTA: SA MP-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo za ljubitelje GTA: SA MP-a Hrvatski server... Sve sto je potrebno da se registrujete na forum i dobit cete dalje upute sta i kako...

Broj servera je: 212.227.83.76:3022
 
Član
e to neznam, moram si skinut san andreas pa ću probat, registriraj se tamo na forumu pa vidi, sigurno postoji neki topic:

www.croherzegovina.org/samp
 
Član
btw ja više ne igram na tom serveru, mislim da se ekipa tamo malo previše "uživila" u taj server koji i je oponašanje stvarnog života, imaš posao, kupuješ ili polažeš vozački, plaćaš gorivo, kupuješ ili iznajmljuješ kuću/stan... , vlasnici tog servera imaju odličnu formulu za uspijeh, ak hoćeš brzo bit bogat na serveru platiš im 200-300kn i oni ti daju par milja u igrici, to je dovoljno za auto i kuću ak si
došao do tog levela da možeš kupit nešto, al kad vidiš na serveru nekog level 30 odma ti je sve jasno, ja sam igrao 4 dana svaki dan i prestao, bio sam level3, dosadilo mi, al do levela 2 ti treba oko 8 sati igranja, level 3 oko 16 sati, level 4 oko 20 sati... kaj mislite kolko treba za level 30? a server je tu tek oko 3 mjeseca ili 4, naravno sati se brišu kad kupiš level, opet ispocetka skupljas kolko ti treba sati, a da citiram jednog lika sa foruma koji je imao bann sa servera "kad ste me bann-ali nisam znao sta da radim, htio sam se ubit, to mi je bio tužniji dan nego kad mi je baka umrla" i to bez smijanja i smajlića, posve ozbiljno. Nemojte me krivo shvatit, server je ok, ali ekipa koja tamo igra nema života, stvarni život se za njih svodi na jednu kraticu "RL" i to je to, a puno ih je i priznalo kad sam ih pitao da neznaju šta bi napravili kad bi im netko zabranio komp...

______________________________________________________________

Ali ima na tom serveru i nečega što ima veze sa ovim forumom donekle, ekipa svaki dan održava "street race" na aerodromu, i svaki od ta 4 dana što sam igrao, na svakom sam sudjelovao, onak recimo, utrka je sa onim najbržim motorima, nema "checkpointa" aka da ti server prati vrijeme, nego ima sudac na kraju (jedan) koji kaže tko je pobijedio, i kolko god čudno to je hehe, uvijek pobijeđuju utjecajni članovi ili admini na serveru, od 4 utrke na kojima sam bio, niti jednom nisam prvi krug prošao, niti jednom, a pratim, okrećem miš i vidim da sam ispred tipa cijelo vrijeme, i još prije nego prođemo cilj, tip napiše nekaj tipa "jeeee dobio sam opet" + to što je admin = njegova pobjeda.. a da platim upad na race morao sam razvozit 2 sata neke kurčeve okolo po cijeloj jebenoj mapi... da je server više "fer" možda bi još igrao ali sumnjam, e da, i imaju zatvorske kazne za nitro u autu i bježanje od murje, s tim da je murja tolko nesposobna da ulovi nekog jer sam im jednom sa kombijem pobjego, na kraju me lik ulovio na nepošten način, "zamrznuo" mene i auto iz svog auta na 20-tak metara udaljenosti, bacio me u zatvor i tamo sam trebao samo čekat 2 sata, reko zajebi, imam ja pametnijih stvari za radit od gledanja rešetki na monitoru..
a da se pobrinu da ostaješ na serveru, ako kupiš kuću negdje, izbriše se ako tjedan dana ne igraš..
 
Član
probajte i vi igrat, pa da vidimo kakve dojmove vi imate, al na SR nemojte džaba ni ić jel nema šanse za pobjedu, pogotovo ak je velika nagrada
 
Član
U mene buraz igra koji li je lvl 10-11, ma neam pojma , naso sam ja nekakvih hackova , pa dva klika i ima 2 miliona, postavicu link ako nekom treba, al samo to radite kad nema admina online.

Neznam , hebiga buraz je lud ne silazi s kompa, tusi mi konekciju 90%, jedva otvaram stranice na svom kompu.

Ma glupost ba, a to sto rece za race, nije ba to on je jednom pobjedio na nekom racu i dobio 0,5 miliona, to ti je prije svega stvar konekcije, i pinga, ko ima brzi internet , i manji ping, nemoze pobjedit jedino ako je smotan.

Sve u svemu dosta glupa igrica.
 
Član
U mene buraz igra koji li je lvl 10-11, ma neam pojma , naso sam ja nekakvih hackova , pa dva klika i ima 2 miliona, postavicu link ako nekom treba, al samo to radite kad nema admina online.

Neznam , hebiga buraz je lud ne silazi s kompa, tusi mi konekciju 90%, jedva otvaram stranice na svom kompu.

Ma glupost ba, a to sto rece za race, nije ba to on je jednom pobjedio na nekom racu i dobio 0,5 miliona, to ti je prije svega stvar konekcije, i pinga, ko ima brzi internet , i manji ping, nemoze pobjedit jedino ako je smotan.

Sve u svemu dosta glupa igrica.


Tvoj buraz je dobio od mene hackove :)
I ako zelite dodjite i samo mi recite imat ce te jedan privatni SR ....

Tvoj buraz je dobio od mene hackove :)
I ako zelite dodjite i samo mi recite imat ce te jedan privatni SR ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top