evo slike jednog vr6 od mog jarana

evo slike jednog vr6 od mog jarana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MyX

Član
chemb@ je napisao(la):
Felge i auspuh...kriza,six i ja se stalno krpimo na auto.ba zbog toga:lol:

ej chemb@, a ajd nam reci sta je six rekao za felge??? Zasto su mu ovakve, mozda meni nece raja da povjeruje... ;)
 

MyX

Član
sixpack je napisao(la):
auspuh je supersprint dtm look..sto se felgi tice za ultraleggeru nemam para ,a druge me ne zanimaju, i jos da kazem da ovaj model nije za americko trziste nego ima plasma taho narucen u usa, pa je stoga velika podela u mph..nevolim pragove koji napadno izgledaju, pa cu jos ove drzat dok ne nadjem nesto sto mi stima..daleko je to od necega extra ali trenutno bolje nemogu i to je to..uvijek moze bolje ali para prica...

retrovizori su hyper style od fk

prednji branik-369 eura bez lakiranja
zadnji branik-280 e bez lakiranja
h&R ovjes komplet 60/40 svojevremeno znaci tad je bio 700 e
fk hyper style s adpterima 90e
pragovi 100 e
fk led stopke placene 279 eura
supersprint dtm look grupe n sa cijevi do grana 800e
momo team volan u svoje vrijeme 150e
fk angel eyes chrome look tad sam dao 270 e
modifikacije tj otvori na haubi i blatobranu oko 150 e
k&n 57i filter 90 eura
plasma tacho 85 eura
farbanje iz crne u briliant silber metalic 744 od novog mercedesa je boja 900e
kupljeno jos satovi pritiska ulja i voltmetar ovih dana trebam postavit
e sad mozda sam josnesto zaboravio ali uglavnom to je to....u planu jos oz ultraleggera i dvd sa tv tunerom.ali o tome kasnije nekad...
 
i ja mu kazem da su felge treba mijenjat i kakve 16'' stavit


a sto se tice prednjeg branika to je rucni rad i radio ga je jedan u orasju, ima neku svoju firmu za te plastike, ali mi je jucer rekao da je sad vec napravio dosta tih kalupa za branike


a auto je prije nekih 3 mjeseca bio skrsen po 3 put i na njemu je promijenut pun belaj stvari.

dovezena je trica gti stranac, i s njega prebaceni prednji krakovi sasije, kompletan prednji i zadnji trap, klima, air bag i svasta nesto
 
Član
MyX je napisao(la):
chemb@ je napisao(la):
Felge i auspuh...kriza,six i ja se stalno krpimo na auto.ba zbog toga:lol:

ej chemb@, a ajd nam reci sta je six rekao za felge??? Zasto su mu ovakve, mozda meni nece raja da povjeruje... ;)
Joj myx ne mogu da se sjetim,sta je rekao zasto su takve,haj me podsjeti,fakat se ne sjecam...
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Auto je OK ako se izuzmu felge, retrovizori i izduv:icon_rolleyes:

Felge i izduv manje vishe, al' su ovi retrovizori veliki promasaj, ja ne znam osim na bmw, na kojem autu lijepo stoje... Mozda bi bili ljepsi da su u boji auta..:icon_rolleyes:
Ali auto je dobro tu nema price...
 

MyX

Član
chemb@ je napisao(la):
Joj myx ne mogu da se sjetim,sta je rekao zasto su takve,haj me podsjeti,fakat se ne sjecam...

eno napisano je u onom dijelu u kojem citiram six-a, znaci nedostatak kesha ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top