evo slika sadasnji radova

evo slika sadasnji radova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
naravno da radi nije za ukrasa stavljen gepek vam necu pokazati to ostavljam da cujete.. nije pitanje samo dati kes i ono se napravi..treba napraviti...jer ja to radim ako vam treba nesto samo pitajte....

a daaaaaaaaaj, reci nam bar koji je proizvodjac i koliko decibela izbacujes da znamo okvirno ;);)

i mogao si nam detalnije slikati ovo unutra sto si radio i ovaj usis ;)

nego.. oces se takmiciti na stajlingu 2009 ?

pozz

ako uspjem zavrsiti auto da slijedece sezone naravno
 
Član
Sony je fazon, nema sta.... Ovaj tv ili display ili vec sta je, podsjeca me na fiskalnu kasu.... :) U sustini pravo je ćuniran, kako diablo vec rece.... Oni otvori za hladjenje pored farova su mislim unikatni u Bosni....:lol: Srecno u daljim radovima....;):cool:
 
Legend
anes golf je napisao(la):
ako uspjem zavrsiti auto da slijedece sezone naravno

EXTRA KUME ;)
jedva cekam da vidim auto sredjeno za style ono cisto fazoni, samo nemoj da zaboravis namazati gume da sijaju :)
 
Član
Sina je napisao(la):
Sony je fazon, nema sta.... Ovaj tv ili display ili vec sta je, podsjeca me na fiskalnu kasu.... :) U sustini pravo je ćuniran, kako diablo vec rece.... Oni otvori za hladjenje pored farova su mislim unikatni u Bosni....:lol: Srecno u daljim radovima....;):cool:


uze ni rijeci iz usta za ovaj display.....nije ti to bash higjenski,,, :lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
Pozdrav..vidim ove usise naprijed, mene je tacno strah voziti se iza tebe, bojim se da ce me turbulencije dici uvis :lol: samo naprijed u chuniranju, pozz ;)
 
Član
Imao sam priliku vidjeti uzivo ovog golfa,po danu i po noci sa upaljenim plavim neonkama.Onako sve u svemu : tobe jarabi:icon_confused:
 
Član
imal' tih slika...s haubom :lol:
i malo vece,ak ti se ne gadi,da vidimo,ovako samo vidimo krupnije stvari;)
imas li kakav alarm,maznuce ti neko stej plejsn i devedej il sta vec imas od masinerije :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top