evo slika sadasnji radova

evo slika sadasnji radova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
A radis ozvucenje? Super!
Ja sam svoju muziku rasprodao, pa taman razmisljam kome bi odvezao auto da mi odradi gepek nanovo ...

Moze koja slika kako si sebi uradio, pa mozda i dogovorimo nesto ...

Pozz...

;);)
 
Član
legendo extra auto samo tako nastavi neslusaj druge...kakva ti je muzika i radis li kutije
 
Super Moderator
sto nam sakri tablice :icon_question: ko da sam vidio negdje ovog golfa al znao bi ti rec kad bi tablice pokazo.... ja sto proleti isto lamburđini :D
 
Član
allroad je napisao(la):
sto nam sakri tablice :icon_question: ko da sam vidio negdje ovog golfa al znao bi ti rec kad bi tablice pokazo.... ja sto proleti isto lamburđini :D

310-M-093
ja mislim da je tako nesh tablica hehe
 
Član
Ovom prigodom trazim od modova da ubace smajli koji se sa sokiranom facom krsti...sve mi je cesce potreban an ovom forumu :icon_eek:

Weljkom drug, samo naprijed :cool:
 

IGY

Član
mtopic je napisao(la):
A radis ozvucenje? Super!
Ja sam svoju muziku rasprodao, pa taman razmisljam kome bi odvezao auto da mi odradi gepek nanovo ...

Moze koja slika kako si sebi uradio, pa mozda i dogovorimo nesto ...

Pozz...

;);)

Vidis mogli smo skupa, i ja sam imao nesto u planu, a ja znam da ti neznas a ti znas da ja ne znam, tako da bi nam dobro dosao :lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
A radis ozvucenje? Super!
Ja sam svoju muziku rasprodao, pa taman razmisljam kome bi odvezao auto da mi odradi gepek nanovo ...

Moze koja slika kako si sebi uradio, pa mozda i dogovorimo nesto ...

Pozz...

;);)

Vidis mogli smo skupa, i ja sam imao nesto u planu, a ja znam da ti neznas a ti znas da ja ne znam, tako da bi nam dobro dosao :lol:

nema dalje razvaljivali bi svima guzove...da se udruzite i muziku sklepate ja mislim da bi bubrezi ostajali u autu
 
Član
black_devil je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ovom prigodom trazim od modova da ubace smajli koji se sa sokiranom facom krsti...sve mi je cesce potreban an ovom forumu :icon_eek:

Weljkom drug, samo naprijed :cool:

LEGENDOOO;)
najaci sii:lol:

ako ubacite takvog onda ubacite i jos jednog da uci fatihu zbog ostalih vjera :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top