evo moj ljubimac drugi

evo moj ljubimac drugi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobra podloga za lagani styling kao spuštanje felgice štope itd lagano i kulturno u svakom slučaju jako očuvano auto koliko se može vidjeti na slikama (čuvaj ga)
 
Legend
tica je napisao(la):
radio mmi jedan tokar uzeo mi 10 km po komadu isplatilo se kad nemas orginal cepove jebiga sta ces
aj mi daj broj tog tokara ako nije problem, hocu i ja sebi da radim nesto slicno pa zato :)
 
Član
arminnn je napisao(la):
Amer je napisao(la):
daj ba stavi slike od minike

;):icon_eek:

stavijo bi ja od minike slike ali da moze nesto mi nemoze sinoc sam se patio dok sam ijole stavijo i ove slike valjda nesto pretjerano pa nije moglo nemam pojma ako skontam kako ide stavit cu

.nOKe je napisao(la):
tica je napisao(la):
radio mmi jedan tokar uzeo mi 10 km po komadu isplatilo se kad nemas orginal cepove jebiga sta ces
aj mi daj broj tog tokara ako nije problem, hocu i ja sebi da radim nesto slicno pa zato :)

nemam broj ali ti mogu dati svoj broj pa da ti objasnim gdej je on u visokom ili dodzes do mene pa ti ja objasnim nije los covjek u penziji uradit ce dobro sta god hoce meni je napravijo od plastike
 
Mota Aldino ovoga merca po putevima i pjevaaaaa ajjjjjjjjjjjjjjjjjjj nikad mi se bolannn ne spavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))) predobar merc na izgled :))) al cadjo mnogo dimi :)) pozzz
 
Član
JOCA_AMSTERDAM je napisao(la):
Mota Aldino ovoga merca po putevima i pjevaaaaa ajjjjjjjjjjjjjjjjjjj nikad mi se bolannn ne spavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))) predobar merc na izgled :))) al cadjo mnogo dimi :)) pozzz

ne dimi vise jer je u njemu mu benzin 2,200kubika motor od 90 konja tako da nema vise dima a slike ne mogu stavit moram smanjit velicinu bice ubrazoo i to okiii
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top