evo moj ljubimac drugi

evo moj ljubimac drugi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo je moj ljubimac drugi koji je sav u orginalnom stanju nije nikad nista radzeno na tom auto sav je u orginalnom stanju nije nikad farban osim ispod karambolke zadnje i to je to nije nikad nista skidano na autu
 
Član
golf je boca
taj merc sa avatara jel tvoj :icon_question:
gledo juce spot al dino i mostar sevdah voze se u merce:lol:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
dobre felge, dobri cepovi, gdje si ih radio ?

radio mmi jedan tokar uzeo mi 10 km po komadu isplatilo se kad nemas orginal cepove jebiga sta ces

arminnn je napisao(la):
golf je boca
taj merc sa avatara jel tvoj :icon_question:
gledo juce spot al dino i mostar sevdah voze se u merce:lol:

jeste to je moja prva ljubav imam ga od 2000 god sve sam sam na njemu radio kao i na svakim svojim autim:icon_smile:a
 
Član
tibor987 je napisao(la):
fin golfek, uredan ;)

hvala auto je u mene neikh god dana i rijetko je naci ovakog golfa jer unutra i sa vana izgleda kao nov sljedec modza sto cu mu uradit su xenon sijalice i tako to i kristal stope muziku vec ima isto tako uredzenu
pa vidjet cemo sta cemo jos radit

tica je napisao(la):
ovo je moj ljubimac drugi koji je sav u orginalnom stanju nije nikad nista radzeno na tom auto sav je u orginalnom stanju nije nikad farban osim ispod karambolke zadnje i to je to nije nikad nista skidano na autu

evo jos slika od golfica
 
Član
šakal40 je napisao(la):
golf bonbona samo ga čuvaj ;);)

nadam se da cu sacuvat od hajvana jer ovo je tasov golf i presao je oko 150000 km i nebi volijo da ga udarim ili da me neko udari bilo bi mi zao uskoro cu postavi slike i od muzike kako sam uradio gepek i tako to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top