Evo mog Forda tzv mini mustang

Evo mog Forda tzv mini mustang

Sprijeda mi extra izgleda,sa strane moze proci nije lose,samo od pozadi mi nisu nikako legle te bmw stope,trazi nesto u mustang stilu za stope,jeli imas neku sliku tih tvojih radova airbrusha
 
Član
Zanimljivo, samo treba doooosta truda,volje,živaca,znanja i naravno para da to ispadne onako kako treba. Samo polako i kvalitetno jer kod ovakvih projekata je tanka linija između odlično urađenog i totalnog antituninga.. Sretno !
 
Član
M_D_Mustang je napisao(la):
bio je metalic plava al je isharana vise bila boja i izgubila bila sjaj...ah neznam na kojeg alena mislis???

a zadnji kraj jos nije skroz gotov pa necu jos da slike postavi isto kao i hauba je druga sad puno mocnija hehe:)



Pa jel radis auto kod Alena Basica dole ?
 
Član
prvi put vidim ovako nesto, nadam se da ce ispasti kako si zamislio, prednji kraj mi se svidja kako je odradjen,mislim da ce biti dobro do kraja, pratit cemo da vidimo kako napredjuju radovi, izvjestavaj nas redovno;)
 
hvala na komentarima ljudi rado bi na svako pitanje odg al ko ce hahaha:D postavit cu uskoro nove slike al ko hoce da uzivo vidi moce kad budnu trke na pisti u mostaru ja se nadam da ce to ubrzo bit al neznam hocu uspjet do tad lakirat auto al docu radi vas dole da ga vidite ;)
 

LSD

Član
nisam ljubitelj oviakvih stvari al cijenim trud...samo da je jos malo siri naprijed mozda bi mi se i svidio :D:D:D:D
 
Top