Evo mašine brajooo Punto

Evo mašine brajooo Punto

Član
dzjtsl.jpg
Evo da predstavim moju mašinu trenutnu... to je Fiat Punto mk2 2003 godina 1.9 dizel troši ko zipo upaljač :) s 60 konja je ko zvrk odlično starta ma super... maximalna testirana brzina, naravno u trijeznom stanju je bila 150km/h i nestalo pravca pa evo da vidite i slike... naravno mislim ga dorađivati zato ideje dobrodošle
dzjtsl.jpg
 
Član
Nek ti je bog na pomoci sa tom masinom i nemoj gdje zaginit kad prestizes;) trosi 6,7l dizla.Moze on i 160 maske ofarbati ili komplet auto u ferarri crvenu ubacit u njega malo jaci motor kocnice spustiti.kupiti neke ljepe felge.Skinuti znakove i sve oznake itd sretno i da te dobro sluzi i ne dimi i ne zeza servo;)
 
Član
sa 60 ks da dobro starta:icon_biggrin::icon_biggrin:,,samo nemoj druze da izgines to ti je moj savjet imao sam i ja takvu skalameriju (kadet 1.3)sa 60ks:icon_biggrin:;)
 
Član
Mozda covjeku i ne treba brze :icon_smile:

Ako imas trenutno kavih ustedjenih para onda prodaj tog i kupi drugog punta sa jacom opremom i jacim motorom ima na piku dobrih primjeraka ganjaj jtd kakav ;)
 
Član
__minel__ je napisao(la):
Franki je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
metni mu kakve 15 '' alu felge:cool:

I sto je bio startan bio je :lol::lol:

ma to mu kazem da se ne prevrne kad prestize i kad u krivinu uc...:icon_smile:

Drži ga moja težina u krivini XD... postidi neke dobro jače na semaforima onda me stignu nakon 30-40 metara XD a mislim negdje uzet motor 1.9 jtd s 90 ks to je motor za ovog Ofiata
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Pričaš ko da voziš 360 a ne 60 dizel kobila :lol: :lol: Srećno ;)
bahahaha sarkazma nikad dosta brajo valja se zajebavti s tim zar ne?? treba iz minimuma izvući maximum
 
Član
Nemoj se ti obazirati na ove komentare, ljudi sa ovog foruma(na tastaturi) voze auta od preko 150KS pa im je smijesan tvoj punto.
Sto se tice planova, nadji kakve fine felge, ofarbaj branike u bijelu boju, spusti auto i imas solidan primjerak za male pare. Ako mislis mjenjati motor, nemoj... ne isplati ti se nikako, bolje prodaj ovog i kupi nekog JTD-a i rahat si. Sretno ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
Nemoj se ti obazirati na ove komentare, ljudi sa ovog foruma(na tastaturi) voze auta od preko 150KS pa im je smijesan tvoj punto.
Sto se tice planova, nadji kakve fine felge, ofarbaj branike u bijelu boju, spusti auto i imas solidan primjerak za male pare. Ako mislis mjenjati motor, nemoj... ne isplati ti se nikako, bolje prodaj ovog i kupi nekog JTD-a i rahat si. Sretno ;)

ma kakva ljutnja... imam još ovamo bmw 745i :D (šala) ovo auto je projekt a branike bi ofarbao u bijelo ali samo dio da izgleda kao linija bijela po sredini... felgi za fiata ima savršeni... unutrašnjost odraditi korak po korak
 
Ovo je kec ja mislim ali ja bih išao na nešto ovako što se vanjskog dijela tiče ;)

http://img412.imageshack.us/img412/6307/9253511.jpg
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Ovo je kec ja mislim ali ja bih išao na nešto ovako što se vanjskog dijela tiče ;)

http://img412.imageshack.us/img412/6307/9253511.jpg

ovo bi bilo najbolje... bar ublizu da izgleda http://www.tuning.online.pt/noticias-tuning/wp-content/uploads/2009/06/fiat-punto-tuning-vizela.jpg
 
Top