EVO magazin - Audi RS3 v Volvo C30 Polestar drag race

EVO magazin - Audi RS3 v Volvo C30 Polestar drag race

Početnik
BaXRS4 je napisao(la):
Lija je napisao(la):
Ocekujem bax-ov komentar na ovo :D nevrijedi volvo kreno prije:lol:

405bHp Volvo vs Audi 340Ps i čekaš moj komentar :))) Klinac klinac, 1. stage rs3 je oko 410hp, pa mu pogledaj mjerenja.

Volvo je lijep iako spor za ove konje.

To ti pouzdani izvori iz audija javili ili si negje procito na netu :D
 
Član
Jel ono Volvo FWD?
Nemogu da vjerujem da se ovako ispalio naspram Audija, djaba mu i ti 60KS vise al mislim da je Audi trebao biti bolji od ovoga sto je prikazano (mislim na start) jedino poslije taj manjak moze biti problem Audiju :D
 
Član
dva auta sa pogonom na cetiri tocka, automatik i jedan i drugi, samo sto je jedan 65PS slabiji... sta su htjeli da dokazu time? da audi ne valja?

trebali su i GTR.a pored stavit....;) ionako volvo mu je cjenom blizak... :D:D
 

MTR

Član
salu na stranu , Volvo je u ovom slucaju dosta jaci i snagom i komponentama i normalno je da ce odvalit RS-a ko balu :D
Haldex gen 4 , Quiafe LSD naprijed i nazad , Öhlins ,Brembo .... i jos pokoja djidja daju rezultate , sto rece Bax daj Audija malo napucanog na 410 KS i to bi vec bilo nesto

i jos nesto , nema limitirane proizvodnje od 500 komada , nego ce ih praviti sve dok ima interesovanja i kupaca , a ima ih mashala ;)
 
Član
gaga Volvo ima rucni mjenjac, S-Tronic je Audiju bio najveci adut ovdje al i to mu nije pomoglo, KS su KS :D
 
Top