EVO magazin - Audi RS3 v Volvo C30 Polestar drag race

EVO magazin - Audi RS3 v Volvo C30 Polestar drag race

<object width="560" height="345"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r4LKfNkrVgE?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/r4LKfNkrVgE?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="345" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
 
Audi je sa razlogom krenuo sporije, a to je zbog launch control-a, da nije bilo tog malog zaostatka mislim da bi ishod bio prilicno jednak. Ali svejedno, moj izbor je Volvo uvijek, iako je i Audi bez mane.;)
 
Nije mi jasno sta se moglo ocekivati....
Dva auta sa veoma slicnim karakteristikama, samo sto je jedan jaci 65KS. :icon_confused:
+ ovaj Volvo nece u seriju
 
Joj ovaj Henry Catchpole bolje ga citat nego gledat, definitivno, smijesan lik.

Nego vala bas bezveze test. Iako i ja bi ovdje prije Volva nego Audija, ako ne ista ljepsi mi je jedno deset puta.
 
powerstrip je napisao(la):
Nije mi jasno sta se moglo ocekivati....
Dva auta sa veoma slicnim karakteristikama, samo sto je jedan jaci 65KS. :icon_confused:
+ ovaj Volvo nece u seriju

Slabo si informiran, u junu je odluceno da C30 Polestar ide u serijsku proizvodnju, doduse ograniceni broj vozila ce samo proizvesti.
 
Član
I ovo što kaže da mu je motor iz Focusa RS- a, ja mislim da je to izvorni volvo redni petak koji se ugrađuje u VOLVO R modele.Bit će da je obrnuto da ford koristi volvo motore u svojim jurilicama.
 
aroctr je napisao(la):
I ovo što kaže da mu je motor iz Focusa RS- a, ja mislim da je to izvorni volvo redni petak koji se ugrađuje u VOLVO R modele.Bit će da je obrnuto da ford koristi volvo motore u svojim jurilicama.

Bas to sam htio napisat i zaboravio.
 
Član
Ovaj malo raniji start Volvoa je velika prednost kasnije, to znaju svi koji se redovno ganjaju okolo. Al ako nije do vozaca nego do LC-a, to je druga stvar. LC fakat hoce zakasniti, pustis nogu sa kocnice a on ceka jos pola sekunde prije nego auto krene. To je nekad mnogo...
 
olensoner je napisao(la):
powerstrip je napisao(la):
Nije mi jasno sta se moglo ocekivati....
Dva auta sa veoma slicnim karakteristikama, samo sto je jedan jaci 65KS. :icon_confused:
+ ovaj Volvo nece u seriju

Slabo si informiran, u junu je odluceno da C30 Polestar ide u serijsku proizvodnju, doduse ograniceni broj vozila ce samo proizvesti.

500 kom. se zove maloserijska proizvodnja koliko sam informiran ;)
 
Član
Lija je napisao(la):
Ocekujem bax-ov komentar na ovo :D nevrijedi volvo kreno prije:lol:

405bHp Volvo vs Audi 340Ps i čekaš moj komentar :))) Klinac klinac, 1. stage rs3 je oko 410hp, pa mu pogledaj mjerenja.

Volvo je lijep iako spor za ove konje.
 
Top