evo konacno i moih slika

evo konacno i moih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
da je moj skinuo bih mu usisnike i ovu lajsnu na haubi i lakirao ovaj spojler u boju auta!to je moj ukus a ti furaj kako se tebi svidja!;)
 
Član
ovo auto nije za plastika..i toga...fabrika exterijer...neke felgice..u pod...i samo motor nabrijavati...
 
LSD je napisao(la):
da je moj skinuo bih mu usisnike i ovu lajsnu na haubi i lakirao ovaj spojler u boju auta!to je moj ukus a ti furaj kako se tebi svidja!;)

lajsna se skida sa haube.a za usisnike cu da vidim,ima na njemu jos dosta posla da se uradi

mirzaa3 je napisao(la):
ovo auto nije za plastika..i toga...fabrika exterijer...neke felgice..u pod...i samo motor nabrijavati...
napakovan mu je motor iz corada 2.0 16v 110kw,meni dosta
 
Član
previse nacuniran posebo onaj plamen sa strane bode oci kao i jos dosta sitnica :icon_confused:
 
LSD je napisao(la):
da je moj skinuo bih mu usisnike i ovu lajsnu na haubi i lakirao ovaj spojler u boju auta!to je moj ukus a ti furaj kako se tebi svidja!;)

nema ko da mi to uradi sto se tice spojlera,pokuso sam jednom ali pocne da spada farba i da puca,nema dobrog majstora
 
Član
davor (scirocco) je napisao(la):
LSD je napisao(la):
da je moj skinuo bih mu usisnike i ovu lajsnu na haubi i lakirao ovaj spojler u boju auta!to je moj ukus a ti furaj kako se tebi svidja!;)

lajsna se skida sa haube.a za usisnike cu da vidim,ima na njemu jos dosta posla da se uradi

mirzaa3 je napisao(la):
ovo auto nije za plastika..i toga...fabrika exterijer...neke felgice..u pod...i samo motor nabrijavati...
napakovan mu je motor iz corada 2.0 16v 110kw,meni dosta



svaka cast za to..ali kazem ti..svako ima svoj ukus..pojednostavi ga malo..skini te plastic fantastic spojlere..pozz i nek je sretno

ps:" evo pogledaj..jednostavno..a savrseno.."
 

LSD

Član
davor (scirocco) je napisao(la):
LSD je napisao(la):
da je moj skinuo bih mu usisnike i ovu lajsnu na haubi i lakirao ovaj spojler u boju auta!to je moj ukus a ti furaj kako se tebi svidja!;)

nema ko da mi to uradi sto se tice spojlera,pokuso sam jednom ali pocne da spada farba i da puca,nema dobrog majstora

ne moze lak ici direktno na plasstiku,prvo se mora nanijeti sloj plastic primera,a prije njeg ocistiti od masnoca!
 
Član
fin autic ima potencijala..isto bi ti i ja rekao sto su gore vec rekli..
al polako,sve ce leci na svoje mjesto;)
 
Član
lijepe felgice, samo polako, skini te cunerske stvari,
i kako nema ko da ti uradi zadnji spojler, ko ti je radio karmbolke, il si ga takvog uzeo?
 
Član
odakle da krenem...retrovizori, usisi, chrom pijacarska traka iznad farova, prednja karambolka...ihhh....drzi se oldschoola i falca ;)
 
Član
meni je chrome jacapi traka najlosija u svemu,iako usisnici za zrak nose najvise negativnih bodova jer su na totalno nepotrebnom mjestu i totalno ruzno izgledaju.
probaj to odstraniti,hajd naljepnica ona sa vatrama i moze proci na ovakvoj vrsti auta al vise je za f&f auta,japanci kojekakvi i to.

a dobar majstor za plastiku je svaki majstor koji ima opremu da plastiku sredi,tj da je osmrigla i dobro pripremi i sve to i ofarba i nema spadanja boje
 
Član
Ima nekih detalja viska, to stoji, al nije ni toliko los, jos motor :icon_eek:.... Bitno je da se tebi svidja, jer na kraju krajeva,ti ga vozis...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top