evo koja slika ...

evo koja slika ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odlican primjerak ocuvanog i njegovanog golfa...svaka cast..daj jos slika...i vise info o autu..
 
Član
:icon_eek::icon_eek: pa odakle izviru ovi Golfovi i to sve bolji od boljeg za ovog tvog nemam rijeci :icon_eek::icon_eek::icon_eek::cool::cool:
PS:Kako si mako' retrovizore naprijed??
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek: pa odakle izviru ovi Golfovi i to sve bolji od boljeg za ovog tvog nemam rijeci :icon_eek::icon_eek::icon_eek::cool::cool:
PS:Kako si mako' retrovizore naprijed??

mislim da nije "mako'" retrovizore nego je kod novije tipe ovako naprijed...ispravite me ako grijesim...

inace dobar golf ;)
 
ja mislim da je ovo starija tipa,bar po vratima tak izgleda :icon_rolleyes:
jako fin golfac,samo bi ja ovu obrvu prepravio,da ide i preko malih farova ;)
 
Član
Liquid89 je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek: pa odakle izviru ovi Golfovi i to sve bolji od boljeg za ovog tvog nemam rijeci :icon_eek::icon_eek::icon_eek::cool::cool:
PS:Kako si mako' retrovizore naprijed??

mislim da nije "mako'" retrovizore nego je kod novije tipe ovako naprijed...ispravite me ako grijesim...

inace dobar golf ;)

GRIJEŠIŠ, morao sam caps lock upalit... sorry. Fino se vide ovdje leptir stakla na vratima, kod novije tipe je staklo iz jednog cijela... samo ovako nije preglednost haman dobra, tj. zavisi od visine vozača... probali smo mi ovo davno, ali nije momku odgovaralo, onaj stub mu se poklapao tačno na sredinu retrovizora hehe

Inače ovaj golf jako lijep primjerak... samo kakve fine felgice i u pod... svaka čast.
 
Golf je exstra;) A to za retrovizore je duga prica kako vidim po vratima je starija tipa i nema rupa po vratima za lajsne kao nova tipa ali po zadnjem veznom limu je novija jer noviji tip je sa znakom u sredini i natpis gti je novija tipa, i mislim da je auto cijelo farbano jer nijedan GTI koliko znam nije bio bez lajsni na vratima.

P.S. Moje misljenje, necemo se prepirat. :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top