evo jos slika

evo jos slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo slika:
[attachment=4593]
[attachment=4594]
[attachment=4595]
[attachment=4596]

imam jos punoooo posla oko njega planirao sam sljedece:

-nove felge 18coll (neznam jos kakve)
-M3 retrovizore[attachment=4597]
-komplet muzika (DVD player, pojacalo subwoofer)
-spoiler na gepeku[attachment=4598]
-zatamniti stakla (20% ili 30%)
-novi farovi (angel eyes)[attachment=4599]
-zadnji stopovi (LED diode)[attachment=4600]
-maglenke[attachment=4601]
.......

ako i vi imate nekih dobrih ideja recite mi slobodno!!!
POZZ decki!!!
 
Član
e nek ima jos bmw fanova ovde svaka cast fin coupe samo sta je pod haubom???
i vidim imas fine planove za njega e pa moj prijedlog KOMPLETAN M OPTIC PAKET nabacis i imas fina kola nemoj plasticariti po njemu jer je to grijeh na takvom autu raditi ako ti sta treba zbaviti za njega na PM se javi
 
Član
Svaka cast jos jednom na autu, ako i naplanovima! Samo trebace ti puno keshaaaaaaa! :D

PS: Procitaj privatne poruke, mozda ja imam nesto za tebe :D
 
planirao sam m-optic paket! imam od M-a pragove, zadnji branik i lajsne a treba mi jos prednji branik, onaj mali spoiler na gepeku, retrovizori i felge! Ako nego nesto od ovog ima nek se javi!!!! POZZDRAV
 
Član
bmw_driver je napisao(la):
planirao sam m-optic paket! imam od M-a pragove, zadnji branik i lajsne a treba mi jos prednji branik, onaj mali spoiler na gepeku, retrovizori i felge! Ako nego nesto od ovog ima nek se javi!!!! POZZDRAV

felge imam ja dobio si cjenu na PM prednji branik , lip na gepeku i retrovizore pogledam a usise na blatobrane takodjer.
ako je auto vec crno idi na lagano zatamnjivanje 40% max
i smoked prednje angel eyes takodjer i nazad stavi smoked varijantu stopki i ima da se ljudi izvrcu
1.8 is je fin motor ali nije bas za neki pover tuning jer je dosta osjetljiv
ali nekih 30 do 40 ks moze se navuc na njega bez velike brige
 
bmwscaner je napisao(la):
bmw_driver je napisao(la):
planirao sam m-optic paket! imam od M-a pragove, zadnji branik i lajsne a treba mi jos prednji branik, onaj mali spoiler na gepeku, retrovizori i felge! Ako nego nesto od ovog ima nek se javi!!!! POZZDRAV

felge imam ja  dobio si cjenu na PM prednji branik , lip na gepeku i retrovizore pogledam a usise na blatobrane takodjer.
ako je auto vec crno idi na lagano zatamnjivanje 40% max
i smoked prednje angel eyes takodjer i nazad stavi smoked varijantu stopki i ima da se ljudi izvrcu
1.8 is je fin motor ali nije bas za neki pover tuning jer je dosta osjetljiv
ali nekih 30 do 40 ks moze se navuc na njega bez velike brige

pa i mislio sam samo mozda 20% - 30% i ja sam mislio tamnije zmigavce i napred i nazad i napred angel eyes i tako to a usise na blatobranima isto je dobar ideja ;)
 
Član
usisi novi dodju oko 100 eura originalni i lako se ugradjuju dodju sa nosacem i kederom gumenim samo trebas mirnu ruku sa fleksom i za pola sata gotovo a izgleda do jaja dobro
 
bmwscaner je napisao(la):
usisi novi dodju oko 100 eura originalni i lako se ugradjuju dodju sa nosacem i kederom gumenim samo trebas mirnu ruku sa fleksom i za pola sata gotovo a izgleda do jaja dobro

jesu usisi straha ali fakat treba mirna ruka sa fleksom treba naci pravog majstora za to da odradi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top