Evo i zvanicnih pravila

Evo i zvanicnih pravila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ersane sta ti je bolan sto si se usijo i ti sad .... bolan pa ova dvojica na svakom podforumu koji ima gledaju samo kako da se sprdaju samnom sad me jos i ti naso ovdje motat, ako nisi sposoban skontat kome sam reko sto sam reko, meni sje stvarno zao, al nemoj pricat da je nesto sto nije .... kakav god ja bio i kako god se dule prema meni ponaso, ja njemu nikad nista lose reko nebi, prvo cojk je stariji od mene a mene babo i mama naucili da postujem to a drugo cojk je ziva legenda i on zna kolko je vremena trebalo da ga prestanem persirat samo a jos da mu govorim da jede govna mislim daj ba sta seres bezveze ....
 
Član
cuj usijo hahahahahhahaahh
svasta :lol: :lol: :lol:

Slusaj ti mali kao prvo pripazi na rjecnik,ko se ba tu mota,motat cu se ja gdje hocu i skim hocu
kao drugo ko ti sere i jesam li ja tebi rekao da seres
ti si svoje davno odsvirao i prnuo u sisu i nemoj da lupetas i da se provaljujes vise

nemoj da jedes tu govna bezveze i da se tako ponasas ja kad tebi kazem nesto u tom smilu onda i ti meni mozes
al ovo sad si uradio i stvarno nemoj vise da se glupiras i seres i jedes tu govna po forumu

mislim da si u ovih par zadnjih navrata imao istupa malo je reci sta i koliko

a mogao bi nam i biti maskota na bhtuningu :lol: :lol:
prilici ti
 
Član
ersan_sa je napisao(la):
cuj usijo hahahahahhahaahh
svasta :lol: :lol: :lol:

Slusaj ti mali kao prvo pripazi na rjecnik,ko se ba tu mota,motat cu se ja gdje hocu i skim hocu
kao drugo ko ti sere i jesam li ja tebi rekao da seres
ti si svoje davno odsvirao i prnuo u sisu i nemoj da lupetas i da se provaljujes vise

nemoj da jedes tu govna bezveze i da se tako ponasas ja kad tebi kazem nesto u tom smilu onda i ti meni mozes
al ovo sad si uradio i stvarno nemoj vise da se glupiras i seres i jedes tu govna po forumu

mislim da si u ovih par zadnjih navrata imao istupa malo je reci sta i koliko

a mogao bi nam i biti maskota na bhtuningu :lol: :lol:
prilici ti

:icon_exclaim:
 
Član
Ja ocekujem da nam se izvines i zaboravimo sve jer malo si pretjerao.
A koliko vidim i sam si na kraju skontao ;)
Znaci IGY,Ersan i Ja cekamo nesto
 

IGY

Član
ovako eddo da ne bude da te nisam upozorio
ovo ti je posljednji put da se ovako ponasas, inace ide ti trajni ban sa foruma, i na svaki drugi nick koji otvoris banovat cu te licno ja,
e sad druga stvar, pretjerao si al bas si pretjera, cak do te granice da nam se kolege iz susjende nam Hr smiju i sprdaju sa nama nakon tvojih izliva gluposti na cicama
odi i vidi sta pisu, "moramo dobro prouciti pravila da ne bude kao kod bosanaca moze li PC u street A,B,C
i na kraju, pa nisam znao da PC moze u street klasu ali ne moze u A, pa onda znaci moze u A ako nije 4 iitd"

razmisli sta pricas, kazem ti ponovo ovo ti je posljednja opomena, a ako mislis da ja nisam kompetentan da te banujem ucinice to neko od administratora glavnih jer si se svima popeo na vrh glave
 
Član
A dobro ljudi nije sve tako crno,gledam navrli svi na momka i njemu se sve smije reći a on ne smije ništa,to nije u redu iako ima svojih bubica.Morao sam da iznesem objektivno mišljenje pa se vi ljutite..:D
 
Član
Schumi je napisao(la):
A dobro ljudi nije sve tako crno,gledam navrli svi na momka i njemu se sve smije reći a on ne smije ništa,to nije u redu iako ima svojih bubica.Morao sam da iznesem objektivno mišljenje pa se vi ljutite..:D

dobro je jos neko to vidi ja fakat konto ja lud ....
 
Član
eddo je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
A dobro ljudi nije sve tako crno,gledam navrli svi na momka i njemu se sve smije reći a on ne smije ništa,to nije u redu iako ima svojih bubica.Morao sam da iznesem objektivno mišljenje pa se vi ljutite..:D

dobro je jos neko to vidi ja fakat konto ja lud ....

Schumi malo mezis :lol:
Eddo nisi ti lud momak koliko si bezobrazan postao :)
 
Član
Mogul i ja dobiti tih cevapa(govana) ne znam ni ja sta su,ako se napijemo meni svejedno samo nek se jede :lol::lol::lol:
 
Početnik
Ja koliko iz ovog ''offtopicarenja'' vidim da svi nesto imaju protiv Edde, i da se njega moze i podjebavati, a da on ne smije da uzvrati?? Ali mislim, ono..nigdje veze..i slobodno zakljucajte ovu temu..u njoj vec ima dosta govana i bez tih ''famoznih Eddinih''...
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ja koliko iz ovog ''offtopicarenja'' vidim da svi nesto imaju protiv Edde, i da se njega moze i podjebavati, a da on ne smije da uzvrati?? Ali mislim, ono..nigdje veze..i slobodno zakljucajte ovu temu..u njoj vec ima dosta govana i bez tih ''famoznih Eddinih''...

ma ja sam to vidio i osjetio na svojoj kozi podavno, bilo je samo pitanje vremena dok to i drugi ne vide ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top