Evo i zvanicnih pravila

Evo i zvanicnih pravila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i zvanicnih pravila za ovu sezonu izmjena ima dosta

http://www.termpro.com/dbdrag/rules/2009/rules.asp?Org_ID=1&season=2009&section=0

http://www.termpro.com/dbdrag/rules/2009/rules.asp?Org_ID=1&season=2009&section=99

>PS

nema više u S-C sa 2 akku i 2*30..piše 2*38 ili 4*30

ak grijesim nek me ko ispravi

:shock: :shock: :shock:
 
Član
ersan_sa je napisao(la):
nema više u S-C sa 2 akku i 2*30..piše 2*38 ili 4*30


Street C – 1-18 or 2-15’s or 4-12’s or 6-10’s or 8-8’s / Maximum of 2 amps (or 4 monoblock amplifiers)


trebal prevod? ....

sto se baterija tice, mogu 2x800^3 .... (PC 4000 je negdje oko 753) ....


P.S. ovo gore se odnosi na street c i nije sve sto se treba znat stoga predlazem da se pravila dobro procitaju (po mogucnosti vise od jednom) ....

BTW ersane hvala ti za linkove, JAKO JAKO bitna stvar za nekog ko se planira ozbiljnije baviti ovim "sportom" ....
 
Član
Drug
ja bi tebi POGOTOVO savjetovo da ih dobro protumacis
ak treba uzmi kakvog vjestaka pa nek ti on protumaci sta i kako da opet nebi bilo kao i prosle sezone
ili te treba DISTANCIRATI sa svih takicenja koja imaju veze sa MUZIKOM

Mislim da bi se vecina slozila sa mnom :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

:icon_exclaim:
 
Član
ersan_sa je napisao(la):
Drug
ja bi tebi POGOTOVO savjetovo da ih dobro protumacis
ak treba uzmi kakvog vjestaka pa nek ti on protumaci sta i kako da opet nebi bilo kao i prosle sezone
ili te treba DISTANCIRATI sa svih takicenja koja imaju veze sa MUZIKOM

Mislim da bi se vecina slozila sa mnom :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

:icon_exclaim:
Ne mogu reci da se slazem sa ovim sto si napisao jer ne znam u cemu je bila frka.
Ali sve treba ostraniti sa takmicenja ko se ne pridrzava pravila. ;)
I zaboravio sam reci prvo im pokupiti pare za prijave pa ih onda ostraniti jer dok se jednom ne opeknu nista od toga
 
Član
pa ako cemo po pravilniku decki, niko se ne odstranjuje, strogo je preporucljivo da se svaki takmicar pridrzava pravila, ali ako on odstupa od datih pravila, na sudiji je da ga uputi kako i sta ....

evo ovdje pise:

"Even so, there will invariably be times when a particular application or installation will fall outside the scope of this rulebook. When those occasions arise, it is the responsibility of the head judge to make a determination as to whether the incident in question abides by the "spirit" of dB Drag Racing competition."
 
Član
Sve to fino stoji tako.
Takmicar koji dolazi na dB drag mora da bude makismalno upucen u pravilnik.Jer uvijek se desi da neko promasi klasu.
Vidi sta si napisao ``Strogo je preporucljivo da se svaki takmicar pridrzava pravila, ali ako on odstupa od datih pravila, na sudiji je da ga uputi kako i sta ....``
Ako se vec pridrzava strogo pravila znaci nebi smijelo da bude gresaka nikakvih u njeogovim instalacijma.Izuzetak ako su neke sitne greske na koje mu sudija moze dati upute kako i sta?
Zar ne :D barem mislim da je tako
Ako grijesim ispravi te me
 
Član
imaj jako puno ljudi koji sklope sebi neku muziku u kolima i dodju na takmicenje cisto onako da izmjere zvuk, mislim da se to najvise odnosi na takve ljude .... a fakat nije ni logicno da imas takmicara koji ide od takmicenja do takmicenja i da ga svaki put sudija upucuje :lol: ....
 
Član
Eddo trebao si ti da budes sudija da naplacuje savijete dobro ti ide :lol:
:icon_exclaim:
 

IGY

Član
eddo u predzadnjem postu si sam sebi dao odgovor na nedavno pokrenutu temu

Ersane koja je razlika ovih i onih sto sam ja nedavno postavio
 
Član
Koliko god da se postavljaju nova pravila,treba biti svestan jedne stvari-koliko ce biti takmicara otprilike u sezoni i koliko ce ljudi biti ukljuceno..OK je,treba da se naprave nova pravila i treba ih se pridrzavati,ali i ovih stvari treba biti svestan..Eto sad ta nova pravila za SC klasu...Koliko ce ljudi biti koji imaju 2x38 ili 4x30???? Za pravila u Srbiji smo pricali i mi ostajemo pri onim nasim starim pravilima...Mislim da tako treba i ostali da urade..Ali to je samo moje misljenje i moj predlog...Na organizatorima je da sednu i razmotre celu situaciju i donesu pravilnike..Toliko od mene i POZDRAV IZ NOVOG SADA...
P.S. Kad ce vec poceti te sezone..Zazeleo sam se onog zvuka..brrrrrrrrrrrp...:icon_smile: :icon_smile:
 
Član
heheh
upravu si dule 100% nasi organizatori kao sto i ti sam kazes
trebaju da sjednu i da se dogovore oko pravila sta i kako al opet
pravila su tu da se krse :D

nista dule uskoro pocinje pa nadam se da ces doci da bacimo koju suplju i raspalimo rostilj

:cool: ;)
 

IGY

Član
to to
Ersane ove godine rostlj brdo piva i brpamo cijelo vrijeme :lol:
naravno sa muzikom za slusanje, ja sam odustao od brpanja

Dule vazo onaj dogovor i dalje, vidimo se na crti :cool::cool::cool:
 
Član
:cool: :cool: :cool: Nemojte mi samo one vase cevape spominjati..;) ;) Samo da stigne auto i eto me...Pogotovo na ove evente koji su mi blizu,dolazim...Popijem pola vijagre,ne da je..m,nego da podjebavam...:lol: :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top