Evo i od mog frenda golfa 2 2.8 vr6

Evo i od mog frenda golfa 2 2.8 vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast druze ne brini se ako se tebi tvoj ljubimac svidja a za druge ne brini ne vidim samo jesi li stavio sliku motora zanima me kako to izgleda u golfu II svidja mi se ako ce ti to znaciti nesto :)

sto se tice plavog keca ne znam tacno al sam cuo da mu je mana K-glava kazu da je tek na trojci protokomjer i da je puno bolje nego ovo prethodno jel ovo istina?
 
Član
.nOKe je napisao(la):
naprijed ruzan ko porez, respect za fele i motor, ostalo mi nije nesto..

De ba noke ćuneru .... drži se ti svojih 40 kw..:icon_smile:

Golfovi su extra i jedan i drugi....mada ja više tipujem za keca.....
 
admir jahic je napisao(la):
i kec je dobro ispao
oi4x7t.jpg
15kd4g.jpg
2hq5wnt.jpg

jedna cista kopija samo mu faele stope jel tako
 
Član
kec je predobar...dvojka je mocna skroz...samo malo bad look pretjeran za moj ukus....al svako ima svoj;)
 
Član
Hehe na jednoj strani ima a na drugo nema steke to je malo poruzno a ono sve ostalo je oke xD
 
azerb je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
Eko je napisao(la):
eto me sutra u Livno, pripremite i mene jedne ove felge :D vidim razbacujete se hehe .. dobar kec, koji motor ?

2.0 16v aaaa zato su skupe felge imaju troje u livno powerice

jesu li ovo Brock-ove felge???

Power tech 9x15 sve 4:lol:

Pokazat cu vam jedan uradak dok uslikam sa ovoga crveno vr6 da vidite kako je lik iscjepo SIKIROM GLAVU MOTORA VR6 digo mu zivce i dreo ga jarane sve varnice letile da vam je to bilo vidit :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
admir jahic je napisao(la):
azerb je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
Eko je napisao(la):
eto me sutra u Livno, pripremite i mene jedne ove felge :D vidim razbacujete se hehe .. dobar kec, koji motor ?

2.0 16v aaaa zato su skupe felge imaju troje u livno powerice

jesu li ovo Brock-ove felge???

Power tech 9x15 sve 4:lol:

Pokazat cu vam jedan uradak dok uslikam sa ovoga crveno vr6 da vidite kako je lik iscjepo SIKIROM GLAVU MOTORA VR6 digo mu zivce i dreo ga jarane sve varnice letile da vam je to bilo vidit :lol::lol::lol::lol::lol:



Taj je opasan!:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top