evo i mog ljubimca

evo i mog ljubimca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ado

Član
evo posto kazete da su slike katastrofa,napravio sam neke nove pa da bolje vidite.....




da znam da moram ofarbati i ovaj vec istroseni sivi dio rucne u plavu boju:),




zasto plava unutrasnjost kad ti je auto zelen??!!!???,eto bio mi cejf:),







ovu kozicu za mjenjac u plavo-crnoj kobinaciji cekao sam 2 sedmice i platio gigantskih 10km,hehe,jos sto se unutrasnjsti tice planiram nabaviti papucice,prefarbati neke djelove(vec sam napomenuo dio rucne)i stavio sam ispod vozacevih i suvozacevih nogu,tj.ispod maske 2 plave neonke od po 25 cm,koje lijepo osvjetle unutrasnjost nocu tek toliko da so dobije malo romantike a ne vide se,jer sam ih skrio ispod, sto se vanjskog dijela tice nisam nista dirao,ali prvo su na redu feluge i dupli auspuh,jer sam vec stavio sportski filter pa lijepo huci,a raja iz vana ne vidi zasto,pa mogu pomisliti da mi nesto ne valja sa autom:)






 

Ado

Član
edoze je napisao(la):
extra golfac,nema klimu?koliko sam vidio nema,al su zato prozori na struju:lol:

hvala,nema klimu,jest da mi ne treba ali i to se da srediti,a pendzers are really on the struja,kako si to primjetio?
 
Član
Ado je napisao(la):
edoze je napisao(la):
extra golfac,nema klimu?koliko sam vidio nema,al su zato prozori na struju:lol:

hvala,nema klimu,jest da mi ne treba ali i to se da srediti,a pendzers are really on the struja,kako si to primjetio?

35 casova obuke za vozacki,znam je u milimetar:lol:
na ovoj prvoj slici nakon edita,ispod ventilacije imas 3 prekidaca,2 za zadnja stakla i treci za grijanje zadnje sajbe..a za prednja stakla su na vratima;)
 

Ado

Član
35 casova obuke za vozacki,znam je u milimetar:lol:
na ovoj prvoj slici nakon edita,ispod ventilacije imas 3 prekidaca,2 za zadnja stakla i treci za grijanje zadnje sajbe..a za prednja stakla su na vratima;)
[/quote]

bravo majstore,ti si izgleda vise razgledao trojku nego si gledao kuda vozis,mogu zamisliti sijedog instruktora poslije tebe...
 
Član
ma coj'k me pustio da radim sta hocu,na autoputu prema doboju vozio 120,ogranicenje 80:lol:ide trica,1,9tdi,prevrce cestu;)
 
Početnik
Lijepa trica, vidim drzis ga cistim unutra, pa tako neka i izvana bude clean.. fini su ti planovi, felge i auspuh za pocetak da ga malo otvori... samo naprijed!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top